Přijímáme zaměstnanecké karty

29.03.2021

Často od vás slýcháme, jak na vás situace posledních týdnů doléhá. Že je stále těžší najít způsob odpočinku a relaxace, a přitom zůstat stále výkonný.

Současně se nás často ptáte, zda lze u nás uplatit benefitní poukázky či kredity z firemní Cafeterie, protože je jinak nemáte kde uplatnit a zároveň o ně nechcete přijít.

Fitness centra, plavecké stadiony, masáže či kosmetika jsou zavřené a paradoxně návštěva lékaře je pro vás dnes snad jedinou příležitostí, jak vstát od PC, opustit svoje domovy, vyčistit si hlavu.

To je také důvod, proč jsme se rozhodli rozšířit možnosti uplatnění benefitů u nás. Aktuálně přijímáme zaměstnanecké karty Sodexo, Benefit Plus, Benefity, Up a Edenred.

Přijímáme zaměstnanecké karty
Přijímáme zaměstnanecké karty

Po celou dobu fungování naší Kliniky zubní péče DUO SMILE zlepšujeme kondici a posilujeme imunitu lidí v našem městě a regionu. Proto jsme moc rádi, že vám můžeme pomáhat i v této nelehké době. 

Mimo komplexní zubní péče vám nabízíme estetickou dentální hygienu a zubní bělení v kombinaci s unikátní regenerační a relaxační technologií NuCalm, kterou mj. využívají sportovci např. US Open či vítězové Stanley Cupu pro posílení výkonu a soustředění. Více o této technologii se můžete dočíst v našem článku zde.

Nabízíme vám profesionální dentální hygienu v kombinaci s revoluční technologií NuCalm. Díky které získáte více energie, lepší náladu, pozornost, kvalitu spánku a regeneraci.

Jak firemní benefity uplatnit?

Jednoduše si zarezervujte termín na jakoukoli naši službu a při placení použijte vaše papírové firemní poukázky či elektronickou benefitní kartu.

Těšíme se na vás!