Bělení zubů

Zářivý úsměv

Neinvazivní cestou = bez broušení zubů

Úsměv je mocná zbraň, kterou má každý z nás. Stačí ji jen objevit.

Jsme moc rády, že Vám v DUO SMILE můžeme nabídnout jedinečnou formu neinvazivního ošetření k získání zářivého úsměvu. Bělení zubů je šetrné a neohrožuje zdraví zubů či dásní.


Vyberte si z ORDINAČNÍHO BĚLENÍ, DOMÁCÍHO BĚLENÍ nebo jejich kombinace.  

Který "drahokam"  Vás nejvíce přitahuje?


· KŘIŠŤÁL

Kombinace ordinačního a domácího bělení pro dosažení nejzářivějšího úsměvu, navíc jedinečná relaxační a regenerační technologie NuCalm®. Před bělením je nutná konzultace se zubním lékařem.

Křišťál posiluje energii a výkon a přitahuje bohatství a prosperitu.

online objednání

Více o bělení se dozvíte v našem článku zde


· BRILIANT

Ordinační bělení. Odejdete s nádherným, bělostným úsměvem a vyšším sebevědomím. Konzultace se zubním lékařem před bělením je nutná.

Briliant je symbolem pro dokonalost, harmonii, eleganci a krásu.


online objednání

Více o bělení se dozvíte v našem článku zde


· DIAMANT

Účinné domácí bělení. Vytvoříme Vám bělící nosiče na míru pro snadnou a pohodlnou domácí proceduru a Váš krásný bělostný úsměv. Konzultace se zubním lékařem pro vysvětlení postupu aplikace gelu je před bělením nutná.

Diamant symbolizuje harmonii, stabilitu a jednotu.


Více o bělení se dozvíte v našem článku zde

Co o DUO Smile řekli naši klienti

Andrea Tkačuková

"Konečně chodím k zubařům ráda! Holky vše vysvětlí tak, že mně donutily používat mezizubní nit a rozumím tomu proč. Taky se mi líbí jejich zaměření na prevenci a na to, jak se dívají na člověka celkově. Nejen na zuby, když řeší nějaký problém. Stále se v oboru vzdělávají a snaží se mít to nejlepší na trhu. Prostředí je nádherné, daly si velmi záležet. Moc jim děkuji, že mám takovou skvělou péči, mám k nim velkou důvěru a vážím si jejich profesionality."

Michal Holub

"DUO SMILE je velice nevšední zubní péče. Především se tam po většinu času vůbec necítíte jako u zubaře... Mají opravdu srdečný přístup ke klientům. Cítíte se u nich skvěle a co je dělá skutečně výjimečnými, je jejich celostní pohled na medicínu s důrazem na prevenci a rychlé uzdravení."

Lucie Pátková

"Nikdy by mě nenapadlo, že se budu do zubařské ordinace těšit. Že mi tam nabídnou kávu a budou si se mnou povídat. Evička a Hanička jsou usměvavé, pozitivní, ohromně přátelské a především jsou to profesionálky, v jejichž křesle se cítím naprosto bezpečně a příjemně. DUO SMILE umí nejenom zajistit zdravý úsměv na celý život, ale také pokaždé vykouzlit úsměv na tvářích svých klientů a vůbec všech, kdo se ocitnou v jejich blízkosti."