Bělení zubů

Zářivý úsměv

Neinvazivní cestou

Úsměv je mocná zbraň, kterou má každý z nás. Stačí ji jen objevit.

Jsme moc rády, že Vám v DUO SMILE můžeme nabídnout jedinečnou formu neinvazivního bělení pro Váš zářivý úsměv.

V DUO SMILE se s nejlepší péčí staráme o Vaše zdraví, a proto jsme z množství bělících metod vybraly tu s šetrným přístupem. Americká značka Opalescence, kterou používáme, obsahuje mimo jiné složku PF (dusičnan draselný a fluorid), která pomáhá udržovat při bělení zdravou sklovinu a minimalizuje citlivost zubů. Nemusíte se tedy ničeho bát, naše bělení je šetrné a neohrožuje zdraví zubů či dásní.

Vybírat můžete z ordinačního bělení, domácího nebo jejich kombinace. 

  • Kombinované bělení SAFÍR

Pokud se nás ptáte, jaká forma bělení je nejefektivnější a kterou doporučujeme, je to právě kombinace ordinačního a domácího bělení. V prvním kroku Vám profesionálně vybělíme zuby u nás v ordinaci. Následně Vám zhotovíme nosiče na bělící gely a Vy si zuby ještě bělíte dle potřeby sami doma. Všechny důležité "podrobnosti" ohledně postupu a doby bělení Vám rád vysvětlí Vaše ošetřující hygienistka či lékařka.

Cena bělení SAFÍR:      10 500 Kč

Náš TIP: Bělení s relaxační dentální hygienou 

                                Chci zářivý úsměv

  • Ordinační bělení DIAMANT
Ordinační bělení je rychlejší než domácí, je preciznější a bezstarostnější. Bělení trvá asi 1,5 hodiny a nemusíte si myslet na pravidelné nošení nosičů a péči o ně doma. Rovnou odejdete s nádherným bělostným úsměvem.

Cena bělení DIAMANT:         7 800 Kč


Náš TIP: Bělení s relaxační dentální hygienou 

Více o bělení se dozvíte v našem článku zde.

                               Chci zářivý úsměv
  • Domácí bělení PERLA
Rádi byste si zuby bělili sami v pohodlí domova? Pak je tady pro Vás domácí bělení s nosiči, které vytvoříme přesně na Vaše zuby. Skvělé je, že nosiče můžete opakovaně využívat.
Cena bělení PERLA:             6 400 Kč


Náš TIP: Bělení s relaxační dentální hygienou 

Více o bělení se dozvíte v našem článku zde.

                               Chci zářivý úsměv

Co o nás řekli naši klienti

Andrea Tkačuková

"Konečně chodím k zubařům ráda! Holky vše vysvětlí tak, že mně donutily používat mezizubní nit a rozumím tomu proč. Taky se mi líbí jejich zaměření na prevenci a na to, jak se dívají na člověka celkově. Nejen na zuby, když řeší nějaký problém. Stále se v oboru vzdělávají a snaží se mít to nejlepší na trhu. Prostředí je nádherné, daly si velmi záležet. Moc jim děkuji, že mám takovou skvělou péči, mám k nim velkou důvěru a vážím si jejich profesionality."

Michal Holub

"DUO SMILE je velice nevšední zubní péče. Především se tam po většinu času vůbec necítíte jako u zubaře... Mají opravdu srdečný přístup ke klientům. Cítíte se u nich skvěle a co je dělá skutečně výjimečnými, je jejich celostní pohled na medicínu s důrazem na prevenci a rychlé uzdravení."

Lucie Pátková

"Nikdy by mě nenapadlo, že se budu do zubařské ordinace těšit. Že mi tam nabídnou kávu a budou si se mnou povídat. Evička a Hanička jsou usměvavé, pozitivní, ohromně přátelské a především jsou to profesionálky, v jejichž křesle se cítím naprosto bezpečně a příjemně. DUO SMILE umí nejenom zajistit zdravý úsměv na celý život, ale také pokaždé vykouzlit úsměv na tvářích svých klientů a vůbec všech, kdo se ocitnou v jejich blízkosti."