Neinvazivní bělení

09.12.2019

Objevte sílu úsměvu!

Úsměv je mocná zbraň, kterou má každý z nás. Stačí ji jen objevit.

Jsme moc rády, že Vám v DUO SMILE můžeme nabídnout jedinečnou formu neinvazivního bělení pro Váš zářivý úsměv.  Možná si to ani neuvědomujete, ale krásný úsměv Vám může změnit život. Jako už ho změnil řadě z nás. 

Celkové zdraví začíná v dutině ústní. Ta je spojena s mnoha orgány v našem těle, které následně ovlivňuje. Nedílnou součástí krásného úsměvu je tedy pravidelná péče o zuby a mezizubní prostory, spojená s dentální hygienou. Ani ta ovšem nemusí docílit bílých zubů.

Proto v této fázi nastupuje bělení zubů. Vybírat můžete z ordinačního, domácího nebo jejich kombinace.

Nestačí mi bělící zubní pasta?

Nestačí. Skvrny na zubech jsou totiž dvojí - vnitřní a vnější. Vnější dokáží kvalitní zubní pasty odstranit, s vnitřními se však nedokáží poprat. Ty jsou až mezi mikroprasklinami ve vaší sklovině a hluboko v dentinu (vrstva zubu pod sklovinou), kde je dokážeme odstranit až pomocí bělícího činidla obsaženého v gelu. Gely pronikají do vaší skloviny k zabarveným molekulám, kde molekuly kyslíku bělícího činidla reagují se zabarvenými molekulami ve vašich zubech. Ničí vazby, držící u sebe a bělí celý zub. Výsledkem je pak dlouhotrvající bělejší úsměv.

Ničím si tímto bělením zubní sklovinu?

V DUO SMILE se s nejlepší péčí staráme o Vaše zuby, a proto jsme z množství bělících metod vybraly tu s neinvazivním přístupem, jež minimalizuje vedlejší účinky. Americká značka Opalescence, kterou používáme, obsahuje mimo jiné složku, která pomáhá udržovat při bělení zdravou sklovinu a minimalizuje citlivost zubů. Nemusíte se tedy ničeho bát, naše bělení je šetrné a neohrožuje zdraví zubů či dásní. 

Chci zářivý úsměv 

Náš tip?

Zkombinujte bělení s relaxací v našem zubním SPA. Při bělení v DUO SMILE wellness Vám dáme relaxační technologii NuCalm®, při níž naženete za 20 minut 2 hodiny hlubokého spánku a podpoříte výsledný efekt bělení. Navíc si ve SPA vychutnáte kvalitní bylinkový čaj, svoji oblíbenou hudbu a necháte se omámit aromaterapií.