Neinvazivní bělení

22.01.2020

Objevte sílu úsměvu!

Úsměv je mocná zbraň, kterou má každý z nás. Stačí ji jen objevit.

Jsme moc rády, že Vám v DUO SMILE můžeme nabídnout jedinečnou formu neinvazivního ošetření- bělení pro Váš zářivý úsměv. Možná si to ani neuvědomujete, ale krásný úsměv Vám může změnit život. Jako už ho změnil řadě z nás.

Celkové zdraví začíná v dutině ústní. Ta je spojena s mnoha orgány v našem těle, které následně ovlivňuje. Nedílnou součástí krásného úsměvu je tedy pravidelná péče o zuby a mezizubní prostory, spojená s dentální hygienou. Ani ta ovšem nemusí docílit bílých zubů. Proto v této fázi nastupuje bělení. Vybírat můžete z ordinačního, domácího bělení nebo jejich kombinace.

Nestačí mi bělící zubní pasta?

Nestačí. Skvrny na zubech jsou totiž dvojí - vnitřní a vnější. Vnější dokáží některé zubní pasty odstranit, s vnitřními se však nedokáží poprat. Ty jsou až hlouběji  ve vaší sklovině a v zubovině (vrstva zubu pod sklovinou), kde je dokážeme odstranit až pomocí bělícího činidla obsaženého v gelu.

Gely pronikají do vaší skloviny, při čemž molekuly kyslíku bělícího činidla reagují se zabarvenými molekulami ve vašich zubech. Ničí vazby, držící u sebe a bělí tak celý zub. Výsledkem je pak dlouhotrvající bělejší úsměv.

Ničím si tímto bělením zubní sklovinu?

V DUO SMILE se s nejlepší péčí staráme o Vaše zuby, a proto jsme z množství bělících metod vybraly americkou značku Opalescence, kterou samy používáme už roky! Je efektivní, lety prověřená a obsahuje mimo jiné složky, které pomáhají udržovat při bělení zdravou sklovinu a minimalizují citlivost zubů. Nemusíte se tedy ničeho bát, naše bělení je šetrné a neohrožuje zdraví zubů či dásní.

Jelikož se v naší zubní oáze staráme o klienty komplexně, probereme s Vámi i péči o zuby po bělení a předáme naše tipy a rady.  

Chci zářivý úsměv

Náš tip?

Zkombinujte bělení s relaxací v našem zubním SPA. Při bělení v DUO SMILE wellness Vám dáme relaxační technologii NuCalm, při níž naženete za 20 minut 2 hodiny hlubokého spánku a podpoříte výsledný efekt bělení. Navíc si ve SPA vychutnáte kvalitní bylinkový čaj, svoji oblíbenou hudbu a necháte se omámit aromaterapií.