Přijímáme nové pacienty

Těšíme se na Vás!

DUO SMILE tým specialistů přes zubní zdraví roste

Jsme jiní, jsme sví, jsme celostně zaměření. Vaše zdraví a komfort je naší prioritou. Věříme, že je v těle vše propojené - tělo, mysl i duše. Prevence a zdravý životní styl je pro celkové zdraví zásadní, stejně jako síla vědomí nebo umění se mít rád a odpouštět. 

V DUO SMILE v péči o klienty praktikujeme holistický (celostní) přístup, milujeme propojovat východní a západní medicínu. Na Vaše zuby se díváme celkově, často nahlížíme např. do čínské medicíny (mapa meridiánů zubů k nahlédnutí zde), používáme bylinky, aromaterapii či léčivé frekvence, stejně tak využíváme poslední trendy v technologii jako např. CBCT, které nám ukáže 3-rozměrný obrázek situace a pomůže naplánovat složité zubní operace. Pro následnou domácí péči o dutinu ústní doporučujeme přírodní produkty bez fluoridu. 

DUO SMILE tým specialistů zubního zdraví, se o Vás postará od luxusní dentální hygieny, přes klasické zákroky- estetické výplně a korunky, bělení zubů až po zubní implantáty nebo trhání zubů moudrosti. Nabízíme mimo jiné i chrániče proti chrápání, zatínaní, ke sportu či analýzu minerálů a toxických kovů z vlasu. Pojďme se teď z blízka podívat, co všechno Vám můžeme kromě standardních zákroků nabídnout.

Těší nás, že je Brno multikulturní a lidé z celého světa si jej vybírají za svůj nový domov. Rády bychom proto zmínily, že tým DUO SMILE má mezinárodní zkušenosti a mluví hlavními ze světových jazyků. Můžeme Vám tedy pomoci i po této stránce. V DUO SMILE se plynně domluvíte anglicky, rusky. A slovensky :-)

Rádi Vás v DUO SMILE přivítáme a bude nám ctí o Vás pečovat.

2. Zubní Spa - služby

Hýčkejte sebe a své zoubky luxusní dentální hygienou v našem zubním wellness. DUO SMILE Spa je jedinečný koncept kombinující prevenci, odpočinek a regeneraci. V našem Spa hrají hlavní roli 3 nástroje: relaxační a regenerační technologie NuCalm včetně léčivých frekvencí, šetrná dentální hygiena a aromaterapie

Co o DUO Smile řekli naši klienti

Andrea Tkačuková

"Konečně chodím k zubařům ráda! Holky vše vysvětlí tak, že mně donutily používat mezizubní nit a rozumím tomu proč. Taky se mi líbí jejich zaměření na prevenci a na to, jak se dívají na člověka celkově. Nejen na zuby, když řeší nějaký problém. Stále se v oboru vzdělávají a snaží se mít to nejlepší na trhu. Prostředí je nádherné, daly si velmi záležet. Moc jim děkuji, že mám takovou skvělou péči, mám k nim velkou důvěru a vážím si jejich profesionality."

Michal Holub

"DUO SMILE je velice nevšední zubní péče. Především se tam po většinu času vůbec necítíte jako u zubaře... Mají opravdu srdečný přístup ke klientům. Cítíte se u nich skvěle a co je dělá skutečně výjimečnými, je jejich celostní pohled na medicínu s důrazem na prevenci a rychlé uzdravení."

Lucie Pátková

"Nikdy by mě nenapadlo, že se budu do zubařské ordinace těšit. Že mi tam nabídnou kávu  a budou si se mnou povídat. Evička a Hanička jsou usměvavé, pozitivní, ohromně přátelské a především jsou to profesionálky, v jejichž křesle se cítím naprosto bezpečně a příjemně. DUO SMILE umí nejenom zajistit zdravý úsměv na celý život, ale také pokaždé vykouzlit úsměv na tvářích svých klientů a vůbec všech, kdo se ocitnou v jejich blízkosti."