Proč dentální hygiena?

Hana a Eva
Hana a Eva

Základ zdravého a krásného úsměvu

Pravidelná dentální hygiena

V DUO SMILE klademe důraz na zubní hygienu jako prevenci toho, aby nikdo neměl problémy s dutinou ústní. Ta je totiž vstupem do dýchacího a trávicího ústrojí a veškerý zánět, který začíná zarudnutím dásní, jejich krvácením nebo otokem je chronický zánět, jenž se projeví třeba po pěti, deseti, patnácti letech a to třeba i v jiných částech těla. Proto doporučujeme 4 návštěvy dentální hygieny ročně k zajištění zdravých dásní a zubů.

Zubní prevence je dále základem toho, že nebudeme mít bolesti, kazy, záněty, chronická onemocnění dutiny ústní a jiných orgánů. Protože všechno v našem těle je propojené a dutina ústní zrcadlí naše celkové zdraví. To je něco, co praktici tradiční čínské medicíny znají po tisíce let. Tabulku propojení zubů a těla najdete zde. Nám se to v DUO SMILE prokazuje prakticky denně, kdy k nám klienti po pravidelné zubní prevenci chodí zdraví a spokojení. 

Nezapomínejte se starat o Váš úsměv, stejně jako se staráte o vlasy, pleť, nehty. V DUO SMILE pro Vás máme navíc "upgrade" s relaxací a regenerací v našem zubním spa. Při objednání dentální hygieny s relaxací, Vás zabalíme do měkké deky, dáme relaxační sluchátka s hudbou, naši nejmodernější regenerační technologii NuCalm a připravíme Vám bylinkový čaj. Málem bychom zapomněly! Součástí je i aromaterapie! Více o DUO SMILE Spa balíčcích zde.

Pečujte o svůj úsměv i doma! Prostřednictvím přírodních wellness produktů.