Zubní pasty, které doporučujeme

Často se nás ptáte: Jaká je pro nás nejlepší zubní pasta? Proto jsme se rozhodly vytvořit pro vás jednoduchou stránku, kde snadno najdete výběr těch nejlepších zubních past, které doporučujeme. Všechny pasty jsou přírodní, protože nechceme dávat zbytečně do úst a celého těla chemikálie. Dalším z našich hlavních kritérií je, že zubní pasty musí být bez fluoridů. Fluorid je ve skutečnosti toxický a zatěžuje naše tělo.

Tyto zubní pasty si můžete zakoupit u nás v DUO SMILE, kde vám s výběrem rádi poradíme. 

Jaké skvosty jsme pro vás vybraly?


Zubní pasty Energy

Základem těchto zubních past je voda třetihorního moře z termálního vřídla Podhájska. Je obohacena speciální směsí bylin a kompozicí vybraných éterických olejů s antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými účinky.

Zubní pasty působí proti vzniku zubního kazu, osvěžují dech, mají protizánětlivé účinky. Jsou vhodné při aftech, oparech a zánětech dutiny ústní. Pomáhají při krvácivosti dásní, parodontitidě a léčbě odhalených zubních krčků. Všechny tyto pasty jsou vhodné při homeopatické léčbě.

Diamond Energy zubní pasta
Diamond Energy zubní pasta

Diamond

V této zubní pastě najdete bylinný extrakt z vojtěšky seté, sedmikrásky chudobky, fenyklu obecného, lékořice lysé, pukléřky islandské, zázvorovníku lékařského, jerlínu japonského, jidášova ucha, lopuchu většího, puškvorec obecného, kostivalu lékařského), vitamínu E, q kombinaci extraktů z myrhy, kadidlovníku, dracény, eukalyptovou silici a koenzym Q10.

Silix Energy zubní pasta
Silix Energy zubní pasta

Silix

V zubní pastě Silix najdete bylinný extrakt z jerlínu japonského, komonice lékařské, arnicy horské, lékořice lysé, krkavce totenu, šalvěje přeslenité, přesličky rolní, vilínu virginského, kosatce německého, vitamínu E, kombinaci extraktů z myrhy, kadidlovníku a dracény, eukalyptové silice, koenzymu Q10.

Balsamio Energy zubní pasta
Balsamio Energy zubní pasta

Balsamio

V zubní pastě Balsamio je bylinný extrakt z levandule lékařské, lapache, řemdiháka plstnatého, kostivalu lékařského, krvavce totenu, rdesna hadího kořene, aralky mandžuské, muiry puama, mochny nátržníku, vitamínu E, kombinace extraktu z myrhy, kadidlovníku a dracény, eukalyptová silice a koenzymu Q10.


Dr. Hauschka
Dr. Hauschka

Dr. Hauschka MED

Tato zubní pasta je na bázi soli, která zvyšuje pH vaši dutiny ústní a tak spolu s přírodními éterickými oleji pomáhá předcházet zánětu dásní a citlivosti krčků. Stabilizuje vaši ústní flóru. Bez máty peprné a mentolu, doporučena i homeopaty.

PS: Pozor! Vzniká závislost.