Zubní pasty, které doporučujeme

Často se nás ptáte: Jaká je pro nás nejlepší zubní pasta? Proto jsme se rozhodly vytvořit pro vás jednoduchou stránku, kde snadno najdete výběr těch nejlepších zubních past, které doporučujeme. Všechny pasty jsou přírodní, protože nechceme dávat zbytečně do úst a celého těla chemikálie. Dalším z našich hlavních kritérií je, že zubní pasty musí být bez fluoridů. Fluorid je ve skutečnosti toxický a zatěžuje naše tělo.

Tyto zubní pasty si můžete zakoupit u nás v DUO SMILE, kde vám s výběrem rádi poradíme. 

Jaké skvosty jsme pro vás vybraly?

Dr. Hauschka MED

Tato zubní pasta je na bázi soli, která zvyšuje pH vaši dutiny ústní a tak spolu s přírodními éterickými oleji pomáhá předcházet zánětu dásní a citlivosti krčků. Stabilizuje vaši ústní flóru. Bez máty peprné a mentolu, doporučena i homeopaty.

PS: Pozor! Vzniká závislost.

GC Tooth Mousse- Vanilla

Tento bioaktivní zubní krém s obsahem vápníku a fosforečnanu na bázi vody vám pomůže mít krásný úsměv. Obsahuje formuli rekalent, který je derivátem mléčné bílkoviny kasein. Je to vlastně superhrdina mezi zubními pastami, které budou chránit vaše zuby ve dne i v noci. Má různé příchutě!

Innova Sensitive

Inovativní zubní duo pro regeneraci zubní skloviny a zdravých dásní. Zkuste posilující zubní pastu a tekutou zubní sklovinu. Doporučujeme zejména před bělením, po bělení, pro těhotné ženy a při přecitlivělosti zubů.


Biomed Superwhite

Jemně bělí a posiluje citlivou zubní sklovinu. Najdete v něm výtažky z papáji a ananasu, které odstraňují plak a jemně leští sklovinu. Kombinace kokosového oleje a skořice vytváří účinnou péči o dásně.

Ultrakomplex

Pasta Ultracomplex vám poskytne komplexní ochranu a bělící účinek na citlivé zuby. Extrakt z heřmánkového esenciálního oleje má protizánětlivé, uklidňující a hojivé účinky.

Sensitive White

Pasta Sensitive White je ideální volbou pro milovníky fíků. Účinná zpevňující zubní pasta doplňuje nedostatek minerálů a snižuje citlivost zubů. Extrakt z fíků má antioxidační a antibakteriální vlastnosti. Skvělé pro ty, kteří nosí rovnátka.


Sensitive

Účinná posilující zubní pasta remineralizuje zubní sklovinu a snižuje přecitlivělost zubů. Vitamíny C, B3, E a flavonoidy jako součást extraktu z vlašských ořechů mají antioxidační účinek.

Love

Malinová pasta Love bělí zuby, posiluje dásně, má antibakteriální a antivirové účinky. Byla vytvořena s láskou pro vaše potěšení. Unikátní extrakt ze semen japonské byliny perilla omezuje vývoj bakterií a zabraňuje tvorbě zubního kazu.

Dream

Tuto jahodovou zubní pastu Dream si můžete dát po jídle místo dezertu! Má úžasnou sladkou chuť. Kromě toho obsahuje betafrolin, přirozenou složku štěstí. Pasta jemně bělí a snižuje citlivost zubů.


Zubní pasty Energy

Základem těchto zubních past je voda třetihorního moře z termálního vřídla Podhájska. Je obohacena speciální směsí bylin a kompozicí vybraných éterických olejů s antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými účinky.

Zubní pasty působí proti vzniku zubního kazu, osvěžují dech, mají protizánětlivé účinky. Jsou vhodné při aftech, oparech a zánětech dutiny ústní. Pomáhají při krvácivosti dásní, parodontitidě a léčbě odhalených zubních krčků. Všechny tyto pasty jsou vhodné při homeopatické léčbě.

Diamond

V této zubní pastě najdete bylinný extrakt z vojtěšky seté, sedmikrásky chudobky, fenyklu obecného, lékořice lysé, pukléřky islandské, zázvorovníku lékařského, jerlínu japonského, jidášova ucha, lopuchu většího, puškvorec obecného, kostivalu lékařského), vitamínu E, q kombinaci extraktů z myrhy, kadidlovníku, dracény, eukalyptovou silici a koenzym Q10.

Silix

V zubní pastě Silix najdete bylinný extrakt z jerlínu japonského, komonice lékařské, arnicy horské, lékořice lysé, krkavce totenu, šalvěje přeslenité, přesličky rolní, vilínu virginského, kosatce německého, vitamínu E, kombinaci extraktů z myrhy, kadidlovníku a dracény, eukalyptové silice, koenzymu Q10.

Balsamio

V zubní pastě Balsamio je bylinný extrakt z levandule lékařské, lapache, řemdiháka plstnatého, kostivalu lékařského, krvavce totenu, rdesna hadího kořene, aralky mandžuské, muiry puama, mochny nátržníku, vitamínu E, kombinace extraktu z myrhy, kadidlovníku a dracény, eukalyptová silice a koenzymu Q10.