Zubní pasty

Často se nás ptáte, jaké zubní pasty používat. Proto jsme se rozhodly pro vás udělat přehlednou stránku, kde najdete výběr těch za nás nejlepších. Všechny pasty jsou přírodní, protože nechceme, abyste si zbytečně do úst a tím pádem i těla dávali chemické látky. Další naše hlavní kritérium je, aby byly zubní pasty bez fluoridu. Fluorid je totiž toxický a zbytečně zatěžuje naše těla. 

Tyto zubní pasty si můžete koupit také u nás v DUO SMILE, kde vám i rádi poradíme s výběrem. Přidáváme je také do vánočních balíčků pro vaše blízké.

Zubní pasty SPLAT můžete zakoupit také na www.pasta-splat.cz, kde od nás máte domluvenou slevu 5 % s kódem DUOSMILE2020! 

Jaké skvosty jsme pro vás vybraly?

Biomed

Šetrně bělí a posiluje citlivou zubní sklovinu. Najdete v ní výtažky z papáji a ananasu, jenž odstraňují plak a šetrně leští sklovinu. Kombinace kokosového oleje a skořice vytváří účinou péči pro dásně.

Innova

Inovativní zubní duo na regeneraci zubní skloviny a zdravé dásně. Vyzkoušejte posilující zubní pastu a tekutou zubní sklovinu. Doporučujeme ji zejména před bělením, po bělení, u těhotných žen a při přecitlivělosti zubů.

Dr. Hauschka

Jemná péče o citlivé zuby s citlivými a obnaženými krčky. Tato zubní pasta je na bázi soli, čímž pomáhá předcházet také zánětu. Má úžasnou chuť a téměř nepění.

PS: Pozor! Tvoří se závislost.


Dream

Jahodovou zubní pastu Dream si můžete dávat po jídle místo dezertu! Má totiž úžasnou sladkou chuť. Navíc obsahuje Betaphroline, přírodní složku štěstí. Pasta šetrně bělí a snižuje citlivost zubů.

Love

Malinová pasta bělí zuby, posiluje dásně, má antibakteriální a antivirové účinky. Byla vytvořena s láskou pro vaše potěšení. Unikátní extrakt ze semen japonské byliny perilla omezuje rozvoj bakterií a zabraňuje vzniku zubního kazu.

Sensitive White

Pro milovníky fíků ideální volba. Efektivní zpevňující zubní pasta doplňuje nedostatek minerálů a snižuje citlivost zubů. Extrakt z fíků má antioxidační a antibakteriální vlastnosti. Skvěle se hodí pro ty, kdo nosí rovnátka.


Ultrakomplex

Pasta Ultrakomplex vám poskytne kompletní ochranu a bělící efekt pro citlivé zuby. Extrakt z heřmánkového esenciálního oleje má protizánětlivé, zklidňující a léčivé účinky.

Sensitive

Účinná posilující zubní pasta remineralizuje zubní sklovinu a snižuje přecitlivělost zubů. Vitamíny C, B3, E a flavonoidy jako součást extraktu z vlašských ořechů mají antioxidační účinek. 

GC MI Pasta - Vanilka

Tento bioaktivní dentální krém s vápníkem a fosfátem na bázi vody vám dopomůže ke krásnému úsměvu. Obsahuje totiž formuli recaldent, což je derivát mléčného proteinu kaseinu. Je to vlastně superhrdina mezi pastami, který bude chránit vaše zuby ve dne v noci.


Zubní pasty Energy

Základem těchto zubních past je voda třetihorního moře z termálního vřídla Podhájska. Je obohacena speciální směsí bylin a kompozicí vybraných éterických olejů s antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými účinky.

Zubní pasty působí proti vzniku zubního kazu, osvěžují dech, mají protizánětlivé účinky. Jsou vhodné při aftech, oparech a zánětech dutiny ústní. Pomáhají při krvácivosti dásní, parodontitidě a léčbě odhalených zubních krčků. Všechny tyto pasty jsou vhodné při homeopatické léčbě.

Diamond

V této zubní pastě najdete bylinný extrakt z vojtěšky seté, sedmikrásky chudobky, fenyklu obecného, lékořice lysé, pukléřky islandské, zázvorovníku lékařského, jerlínu japonského, jidášova ucha, lopuchu většího, puškvorec obecného, kostivalu lékařského), vitamínu E, q kombinaci extraktů z myrhy, kadidlovníku, dracény, eukalyptovou silici a koenzym Q10.

Silix

V zubní pastě Silix najdete bylinný extrakt z jerlínu japonského, komonice lékařské, arnicy horské, lékořice lysé, krkavce totenu, šalvěje přeslenité, přesličky rolní, vilínu virginského, kosatce německého, vitamínu E, kombinaci extraktů z myrhy, kadidlovníku a dracény, eukalyptové silice, koenzymu Q10.

Balsamio

V zubní pastě Balsamio je bylinný extrakt z levandule lékařské, lapache, řemdiháka plstnatého, kostivalu lékařského, krvavce totenu, rdesna hadího kořene, aralky mandžuské, muiry puama, mochny nátržníku, vitamínu E, kombinace extraktu z myrhy, kadidlovníku a dracény, eukalyptová silice a koenzymu Q10.