Dlaha proti CHRÁPÁNÍ

Dlaha proti chrápání 

Zdravější a šťastnější život díky kvalitnímu spánku

Kvalitní spánek je mimořádně důležitý pro naše zdraví. Ve spánku člověk regeneruje a posiluje svůj imunitní systém. 

Chrápání nejen že ruší a zkracuje život samotnému chrápajícímu, ale i milovaným "spícím"v blízkosti. Neodkládejte tento problém a neváhejte nám zavolat.

Proč lidé chrápou? 

Chrápání většinou způsobuje slabé svalové napětí mezi jazykem a hrdlem. Kvůli tomu padá jazyk dozadu, čímž omezuje proudění vzduchu do dýchacích cest a způsobuje vibrace. Jde tedy o mechanický proces a řešení je ve většině případů jednoduché -> antisnoring guard

Co to je?

Jak vidíte na obrázku, antisnoring guard je "chránič", který se skládá ze dvou průhledných dlah - jedna pro horní čelist, druhá pro dolní - tak, aby spodní čelist zůstávala v poloze proti zúžení dýchacích cest. Je to pohodlné a zároveň účinné!

Potřebujete zbavit sebe nebo vaše blízké chrápání? Objednejte se k nám

Co o nás řekli naši klienti

Andrea Tkačuková

"Konečně chodím k zubařům ráda! Holky vše vysvětlí tak, že mně donutily používat mezizubní nit a rozumím tomu proč. Taky se mi líbí jejich zaměření na prevenci a na to, jak se dívají na člověka celkově. Nejen na zuby, když řeší nějaký problém. Stále se v oboru vzdělávají a snaží se mít to nejlepší na trhu. Prostředí je nádherné, daly si velmi záležet. Moc jim děkuji, že mám takovou skvělou péči, mám k nim velkou důvěru a vážím si jejich profesionality."

Michal Holub

"DUO SMILE je velice nevšední zubní péče. Především se tam po většinu času vůbec necítíte jako u zubaře... Mají opravdu srdečný přístup ke klientům. Cítíte se u nich skvěle a co je dělá skutečně výjimečnými, je jejich celostní pohled na medicínu s důrazem na prevenci a rychlé uzdravení."

Lucie Pátková

"Nikdy by mě nenapadlo, že se budu do zubařské ordinace těšit. Že mi tam nabídnou kávu a budou si se mnou povídat. Evička a Hanička jsou usměvavé, pozitivní, ohromně přátelské a především jsou to profesionálky, v jejichž křesle se cítím naprosto bezpečně a příjemně. DUO SMILE umí nejenom zajistit zdravý úsměv na celý život, ale také pokaždé vykouzlit úsměv na tvářích svých klientů a vůbec všech, kdo se ocitnou v jejich blízkosti."