Tým DUO SMILE

Eva Luskačová
Eva Luskačová

MUDr. et MDDr. EVA Luskačová

Eva vystudovala všeobecné a zubní lékařství na Karlově univerzitě v Praze. 6letá praxe v zahraničí, v Aucklandu na Novém Zélandě a v Londýně, jí otevřela dveře a srdce k široké škále celostních informací, ke kterým ji celý život po krůčcích připravoval.

Věří, že nejmocnější lékař je v každém z nás, že vše je v těle propojené.

Toxické látky (amalgamové výplně, fluorid) i toxické emoce (stres, strach) do těla nepatří, vytváří zánětlivou reakci.

Využívá na klinice metodu SMART (Safe Mercury Amalgam Removal Technieque) pro šetrné odstranění amalgamových výplní, protokoly detoxikace dle  A. Williama a bioinformační doplňky stravy ENERGY.

Za nejcennější poznatky považuje mnohaletou práci a výzkumy Dr. J. Dispenzy, kombinaci medicíny a kvantové fyziky.

Nejvíce ji těší výsledky klientů, kteří odchází bez dlouhodobých příznaků (například bušení srdce, chronické střevní potíže, astma, bolesti kolenou) a navíc s krásným úsměvem, na kterém se podílí tým laboratoře paní Kateřiny Filipové.


MUDr. et MDDr. HANA Luskačová

Studium všeobecného, následně zubního lékařství a 6letá práce v zahraničí byla jen počátkem jejího celoživotního vzdělání. Hana inspiruje celý tým k seberozvoji - nesčetné množství osobnostních testů - silné stránky až Human Design, které obohacují vnímání sebe sama, ale i okolí. Hana je studnicí znalostí mezinárodních odborníků z celostních oborů od výživy (Anthony William: Cleanse to Heal) přes psychologii a neurovědy až k energetickému léčení (Bradley Nielsen: Emotion Code) a poznatkům vycházejícím z dávných pramenů čínské medicíny v kombinaci s poznatky kvantové fyziky - hudba medicíny budoucnosti.

Hana je zakladatelka SPA dentální hygieny - kombince hluboké relaxace a prevence v zubním lékařství za využití léčebných frekvencí théta / alfa a ozónové terapie.

Jejím snem je celostní klinika, která sdružuje odborníky, kteří se věnují zdraví duše i těla.

Věří, že síla uzdravení pramení v každém z nás. 

Nejlépe jí je v přírodě a v horských studených pramenech, kde se skrývá múza jejích nápadů. Ráda se směje, vaří a jí, nedávno objevila kouzlo Thermomixu.

Hana Luskačová
Hana Luskačová

Petra Konečná
Petra KonečnáMDDr. LUCIE Trňáčková

Lucie vystudovala obor Zubní lékařství na Masarykově Univerzitě v Brně. Praktické zkušenosti pak získala na privátních stomatologických klinikách v Brně a ve Velké Británii, kde úzce spolupracovala s implantologem na komplexních rekonstrukcích chrupu. Po celou dobu své praxe se věnuje praktickému zubnímu lékařství, endodoncii, estetické stomatologii a protetice.


Zubní lékařství je pro Lucii spojením celkového zdraví, pomoci druhým a lásky pro manuálně-kreativní práce. Učí své pacienty, jak zdraví dutiny ústní často přímo ovlivňuje zdraví celkové a jak předcházet chronickým problémům (jako jsou kazy nebo zánět dásní). Pacienty si Lucie snadno získává svým laskavou a pečlivou péčí, zodpovědností a profesionalitou, se kterými ke každému z nich přistupuje.

MDDr. PETRA Konečná

Petra absolvovala obor zubní lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Již během studia se účastnila odborných seminářů a stáží u nás i v zahraničí. V oboru se stále vzdělává a učí, je nadšená z každé nové techniky. 

Inspirací jí jsou světově známí lékaři, kteří jsou opravdu mistři svého oboru. 

Pro Petru je nejdůležitější spokojený pacient a bezbolestné ošetření. Má radost, když může pacientům opět vykouzlit zářívý úsměv na tváři. 

V osobním životě je pro ni na prvním místě rodina. 

Ve volném čase se věnuje sportu, četbě nebo ručním pracím.

Lucie Trňáčková
Lucie Trňáčková

Světlana Reihonsová
Světlana Reihonsová

SVĚTLANA Reihonsová

Světlanu, naši milou sestřičku, uvidíte nejvíce s paní doktorkou Hanou, jsou spolu sehraná dvojka a krásně se doplňují. Světlanka před nástupem do DUO SMILE pracovala osm let na zubní klinice v Praze, kde nasbírala hodně znalostí a zkušeností. Světla mimo jiné miluje asistenci při chirurgii a je obrovskou oporou našemu panu chirurgovi při implantacích a jiných chirurgických ošetřeních. O pacienty se stará s láskou a tou největší péčí.

Světlana je věčná optimistka, úsměv je její druhé já. Ráda sportuje, v DUO SMILE je bezkonkurenčně "největší" běžec, každoročně se spolu účastníme závodu Vokolo Priglu. Běh se stal její drogou a nejoblíbenějším sportem. Volný čas tráví nejraději se svojí rodinou. Jezdí na výlety, sportují a společně vaří. Ráda připravuje zdravá jídla plná zeleniny a zkouší i low-carb recepty.

Její oblíbené motto je :"Člověk bez smíchu je jako strom bez květu."


VERONIKA Jordánová, DiS.

Veronika je absolventkou maturitního oboru zubní technik, následně na VOŠ vystudovala obor dentální hygienistka. Během studia i po něm získala cennou praxi v ortodoncii a paradontologii, což jí umožňuje poskytovat velmi komplexní péči s důrazem na individuální potřeby pacienta. Důvěru si snadno získává svým milým, ale profesionálním vystupováním a krásným úsměvem. Vždy usiluje o to, aby u každého pacienta dosáhla optimálního zdravotního stavu a zářivého úsměvu.

Veronika má na srdci zdraví svých pacientů a chápe, že komplexní zdraví začíná právě v ústech. Pokud tam však něco není v pořádku, ovlivňuje to sebevědomí a duševní pohodu. Proto se snaží nejenom poskytovat kvalitní ošetření, ale také pacienty motivovat a podporovat v jejich cestě ke zdravějšímu životnímu stylu.

Veronika se dlouhá léta věnovala streetdance, a proto si vyvinula lásku k hudbě a aktivnímu pohybu. Tato vášeň se promítá do její práce, kde kombinuje preciznost a estetiku. Aby si udržela energii a inspiraci, tráví Veronika ráda čas v přírodě. Procházky, vyjížďky na inline bruslích a relaxace v přírodním prostředí ji regenerují a dodávají jí harmonii, což se odráží v kvalitní péči, kterou poskytuje všem svým pacientům.

Veronika Jordánová
Veronika Jordánová


DUO SMILE ošetřuje podle zásady: bezbolestné ošetření je podmínkou kvalitního ošetření a dlouhodobého úspěchu.