DUO SMILE


MUDr. et MDDr.

EVA Luskačová

Eva vystudovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy obor všeobecné lékařství stejně jako zubní lékařství na 1. lékařské fakultě tamtéž.

Praktické zkušenosti ve stomatologii, zvláště v oboru estetické a chirurgické stomatologie získala během šestileté činnosti ve špičkových praxích na Novém Zélandu a Londýně. Je členkou SAAD (The Society for the Advancement of Anaesthesia in Dentistry). Svaz zubních lékařů podporujících zdokonalení znalostí v oblasti bezbolestných a bezúzkostných stomatologických výkonů.

Ve volném čase se, se stejným nadšením jako ke stomatologii, věnuje sportu a ráda vaří. Je členkou Rapha cyklistického oddílu a v kuchyňi kouzlí výhradně BEZcukrové pokrmy a její zuby se radují :-)


MUDr. et MDDr.

HANA Luskačová

Hana je absolventkou 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy obor všeobecné lékařství v Praze, stejně jako zubního lekařství na 1.lékařské fakultě tamtéž.

Na svém oboru ji fascinuje, jak během krátkého časového údobí, lze lidem udělat radost a rozzářit tvář. Je nesmírně ráda, že měla možnost šest let sbírat zkušenosti od věhlasných odborníků v oboru, a zároveň je nadšena, že je zpátky doma a těší se, jak bude moci své zkušenosti ze světa uplatňovat ve své praxi.

Považuje bezbolestné a kvalitní stomatologické ošetření za samozřejmé a nezbytné, stejně tak jako neustálé doškolování. V Aucklandu na Novém Zélandu i v Londýně ve Velké Británii navštěvovala pravidelně semináře v různých oblastech stomatologie, ať už se týkaly estetické stomatologie či implantátů či jiného a již teď se nemůže dočkat dalších školení od odborníků z České republiky i celého světa.

Ve volném čase se Hana věnuje sportu - běhání, cyklistice, tenisu a lyžování. Mimo to pro Vás píše nejrůznější články - třeba jak si doma vyrobit přírodní ústní vodu. Ráda se účastní charitativních závodů. V dubnu ji prosím držte palce, běží svůj první maraton!

Po sportu se nechá hýčkat sestřiným kuchařským uměním, samozřejmě BEZcukrovým.


MDDr.

PETRA Konečná

Petra absolvovala obor zubní lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Již během studia se účastnila odborných seminářů a stáží u nás i v zahraničí. V oboru se stále vzdělává a učí, je nadšená z každé nové techniky. 

Inspirací jí jsou světově známí lékaři, kteří jsou opravdu mistři svého oboru. 

Pro Petru je nejdůležitější spokojený pacient a bezbolestné ošetření. Má radost, když může pacientům opět vykouzlit zářívý úsměv na tváři. 

V osobním životě je pro ni na prvním místě rodina. 

Ve volném čase se věnuje sportu, četbě nebo ručním pracím. 


MDDr. Ing.

Jiří Valenta

Jiří je náš nový kolega, za kterého jsme moc rády. Je to skvělý doktor a úžasný člověk, který obohatil náš ženský kolektiv. Jirka absolvoval obor zubní lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. 

U nás v DUO SMILE se zaměřuje na náhrady zubů pomocí implantátů a přípravnými fázemi regenerace kosti i měkkých tkání.

Rád se vzdělává, čte a rozšiřuje své schopnosti na stážích v ČR i zahraničí. Největší radost mu dělá dobře odvedená práce, spokojení pacienti a celý ordinační tým. Jirka je společenský, komunikativní člověk, který rád pomáhá druhým.

Relaxuje sportem, čímž skvěle zapadá do našeho aktivního DUO SMILE týmu. Jeho oblíbeným koníčkem je cyklistika a ski-touring, ale my věříme, že s námi najde zálibu i v běhání. Ve volném čase se věnuje své rodině.


Eva Hořáková, DiS.

Eva vystudovala v Brně Střední zdravotnickou školu, obor zubní technik a za několik let navázala na obor studiem v Praze na Vyšší odborné škole pro dentální hygienistky. Zásadní vliv na její přerod v dentální hygienistku měl bezpochyby MUDr. Jiří Sedelmayer, u kterého v roce 1997 absolvovala tehdy úplně první ,,Týden praktického nácviku čištění zubů spojený s teorií nové školy orální hygieny".

Realizovat dokonalou ústní hygienu v praxi započala v ordinaci na Malé Straně u MUDr. Ivy Poláčkové, kde zůstala dlouhých 11 let. V roce 2008 následoval návrat do rodného Brna, kde na parodontologii u MUDr. Ing. Tomáše Halabaly získávala zkušenosti dalších 11 let. Říkejme tomu osud nebo jen nový začátek, společně s DUO SMILE. 

Volný čas tráví ráda se svým manželem, přáteli na túrách, festivalech, v kině nebo si ráda zahraje oblíbený ping pong. Zranění před dvěma lety dalo prozatím stopku běhání a lyžování. Eva je milovnicí zvířat, koček obzvlášť. 

Už 22 let dělá s láskou a péčí práci dentální hygienistky.

Heslo Evy: ,, čistý zub nemůže onemocnět,,


Erika Flajšingerová

Je nadšená studentka 3. ročníku zubního lékařství v Brně. Studium jí jde hezky od ruky, proto se po škole chodí učit praktickým zkušenostem k nám do DUO SMILE.

U studia si dopřává pravidelný relax a odpočinek. Ráda sportuje, vaří nejrůznější zdravé dobroty a tráví čas se svou rodinou. Erika je velmi společenská, komunikativní a přátelská. 

V budoucnu by se chtěla specializovat na ortodoncii, protože jí samotné rovnátka změnily život. My Erice fandíme a doufáme, že si u nás po studium založí svoji praxi, kde bude měnit úsměvy a životy třeba i právě Vám. 

DUO SMILE ošetřuje podle zásady: bezbolestné ošetření je podmínkou kvalitního ošetření a dlouhodobého úspěchu.