Tým DUO SMILE

Eva Luskačová
Eva Luskačová

MUDr. et MDDr. EVA Luskačová

Eva vystudovala všeobecné a zubní lékařství na Karlově univerzitě v Praze. 6letá praxe v zahraničí, v Aucklandu na Novém Zélandě a v Londýně, jí otevřela dveře a srdce k široké škále celostních informací, ke kterým ji celý život po krůčcích připravoval.

Věří, že nejmocnější lékař je v každém z nás, že vše je v těle propojené.

Toxické látky (amalgamové výplně, fluorid) i toxické emoce (stres, strach) do těla nepatří, vytváří zánětlivou reakci.

Využívá na klinice metodu SMART (Safe Mercury Amalgam Removal Technieque) pro šetrné odstranění amalgamových výplní, protokoly detoxikace dle  A. Williama a bioinformační doplňky stravy ENERGY.

Za nejcennější poznatky považuje mnohaletou práci a výzkumy Dr. J. Dispenzy, kombinaci medicíny a kvantové fyziky.

Nejvíce ji těší výsledky klientů, kteří odchází bez dlouhodobých příznaků (například bušení srdce, chronické střevní potíže, astma, bolesti kolenou) a navíc s krásným úsměvem, na kterém se podílí tým laboratoře paní Kateřiny Filipové.


MUDr. et MDDr. HANA Luskačová

Studium všeobecného, následně zubního lékařství a 6-letá práce v zahraničí byla jen počátkem jejího celoživotního vzdělání. Hana inspiruje celý tým k seberozvoji - nesčetné množství osobnostních testů - silné stránky až Human Design, které obohacují vnímání sebe sama, ale i okolí. Hana je studnicí znalostí mezinárodních odborníků z celostních oborů od výživy (Anthony William: Cleanse to Heal) přes psychologii a neurovědy až k energetickému léčení (Dr Bradley Nelsen: The Emotion Code) a poznatkům vycházejícím z dávných pramenů čínské medicíny v kombinaci s poznatky kvantové fyziky - hudba medicíny budoucnosti.

Hana je zakladatelka SPA dentální hygieny - kombinace hluboké relaxace a prevence v zubním lékařství za využití léčebných frekvencí théta / alfa a ozónové terapie.

Jejím snem je celostní klinika, která sdružuje odborníky, kteří se věnují zdraví těla i duše.

Věří, že síla uzdravení pramení v každém z nás. 

Nejlépe jí je v přírodě a v horských studených pramenech, kde se skrývá múza jejích nápadů. Ráda se směje, vaří a jí, nedávno objevila kouzlo Thermomixu.

Hana Luskačová
Hana Luskačová

Světlana Reihonsová
Světlana Reihonsová

SVĚTLANA Reihonsová

Světlanu, naši milou sestřičku, uvidíte nejvíce s paní doktorkou Hanou, jsou spolu sehraná dvojka a krásně se doplňují. Světlanka před nástupem do DUO SMILE pracovala osm let na zubní klinice v Praze, kde nasbírala hodně znalostí a zkušeností. Světla mimo jiné miluje asistenci při chirurgii a je obrovskou oporou našemu panu chirurgovi při implantacích a jiných chirurgických ošetřeních. O pacienty se stará s láskou a tou největší péčí.

Světlana je věčná optimistka, úsměv je její druhé já. Ráda sportuje, v DUO SMILE je bezkonkurenčně "největší" běžec, každoročně se spolu účastníme závodu Vokolo Priglu. Běh se stal její drogou a nejoblíbenějším sportem. Volný čas tráví nejraději se svojí rodinou. Jezdí na výlety, sportují a společně vaří. Ráda připravuje zdravá jídla plná zeleniny a zkouší i low-carb recepty.

Její oblíbené motto je :"Člověk bez smíchu je jako strom bez květu."


VERONIKA Jordánová, DiS.

Veronika je absolventkou maturitního oboru zubní technik, následně na VOŠ vystudovala obor dentální hygienistka. Během studia i po něm získala cennou praxi v ortodoncii a paradontologii, což jí umožňuje poskytovat velmi komplexní péči s důrazem na individuální potřeby pacienta. Důvěru si snadno získává svým milým, ale profesionálním vystupováním a krásným úsměvem. Vždy usiluje o to, aby u každého pacienta dosáhla optimálního zdravotního stavu a zářivého úsměvu.

Veronika má na srdci zdraví svých pacientů a chápe, že komplexní zdraví začíná právě v ústech. Pokud tam však něco není v pořádku, ovlivňuje to sebevědomí a duševní pohodu. Proto se snaží nejenom poskytovat kvalitní ošetření, ale také pacienty motivovat a podporovat v jejich cestě ke zdravějšímu životnímu stylu.

Veronika se dlouhá léta věnovala streetdance, a proto si vyvinula lásku k hudbě a aktivnímu pohybu. Tato vášeň se promítá do její práce, kde kombinuje preciznost a estetiku. Aby si udržela energii a inspiraci, tráví Veronika ráda čas v přírodě. Procházky, vyjížďky na inline bruslích a relaxace v přírodním prostředí ji regenerují a dodávají jí harmonii, což se odráží v kvalitní péči, kterou poskytuje všem svým pacientům.

Veronika Jordánová
Veronika Jordánová


DUO SMILE ošetřuje podle zásady: bezbolestné ošetření je podmínkou kvalitního ošetření a dlouhodobého úspěchu.