Tým DUO SMILE

MUDr. et MDDr. EVA Luskačová

Eva vystudovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy obor všeobecné lékařství stejně jako zubní lékařství na 1. lékařské fakultě tamtéž.

Praktické zkušenosti ve stomatologii, zvláště v oboru estetické a chirurgické stomatologie získala během šestileté činnosti ve špičkových praxích na Novém Zélandu a Londýně. Je členkou SAAD (The Society for the Advancement of Anaesthesia in Dentistry). Svaz zubních lékařů podporujících zdokonalení znalostí v oblasti bezbolestných a bezúzkostných stomatologických výkonů.

Ve volném čase se, se stejným nadšením jako ke stomatologii, věnuje sportu a ráda vaří. Je členkou Rapha cyklistického oddílu a v kuchyňi kouzlí výhradně BEZcukrové pokrmy a její zuby se radují :-)


MUDr. et MDDr. HANA Luskačová

Hana je absolventkou 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy obor všeobecné lékařství v Praze, stejně jako zubního lekařství na 1.lékařské fakultě tamtéž.

Na svém oboru ji fascinuje, jak během krátkého časového údobí, lze lidem udělat radost a rozzářit tvář. Je nesmírně ráda, že měla možnost šest let sbírat zkušenosti od věhlasných odborníků v oboru, a zároveň je nadšena, že je zpátky doma a těší se, jak bude moci své zkušenosti ze světa uplatňovat ve své praxi.

Považuje bezbolestné a kvalitní stomatologické ošetření za samozřejmé a nezbytné, stejně tak jako neustálé doškolování. V Aucklandu na Novém Zélandu i v Londýně ve Velké Británii navštěvovala pravidelně semináře v různých oblastech stomatologie, ať už se týkaly estetické stomatologie či implantátů či jiného a již teď se nemůže dočkat dalších školení od odborníků z České republiky i celého světa.

Ve volném čase se Hana věnuje sportu - běhání, cyklistice, tenisu a lyžování. Mimo to pro Vás píše nejrůznější články - třeba jak si doma vyrobit přírodní ústní vodu. Ráda se účastní charitativních závodů. V dubnu ji prosím držte palce, běží svůj první maraton!

Po sportu se nechá hýčkat sestřiným kuchařským uměním, samozřejmě BEZcukrovým.


MDDr. PETRA Konečná

Petra absolvovala obor zubní lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Již během studia se účastnila odborných seminářů a stáží u nás i v zahraničí. V oboru se stále vzdělává a učí, je nadšená z každé nové techniky. 

Inspirací jí jsou světově známí lékaři, kteří jsou opravdu mistři svého oboru. 

Pro Petru je nejdůležitější spokojený pacient a bezbolestné ošetření. Má radost, když může pacientům opět vykouzlit zářívý úsměv na tváři. 

V osobním životě je pro ni na prvním místě rodina. 

Ve volném čase se věnuje sportu, četbě nebo ručním pracím. SVĚTLANA Reihonsová

Světlanu, naši milou sestřičku, uvidíte nejvíce s paní doktorkou Hanou, jsou spolu sehraná dvojka a krásně se doplňují. Světlanka před nástupem do DUO SMILE pracovala osm let na zubní klinice v Praze, kde nasbírala hodně znalostí a zkušeností. Světla, mimo jiné, miluje asistenci v chirurgii, a je obrovskou oporou našemu panu chirurgovi při implantacích a jiných chirurgických ošetřeních. O pacienty se stará s láskou a tou největší péčí.

Světlana je věčná optimistka, úsměv je její druhé já. Ráda sportuje, v DUO SMILE je bezkonkurenčně "největší" běžec a účastníme se společně každý rok závodu Vokolo Priglu. Běh se stal její drogou a nejoblíbenějším sportem. Volný čas tráví nejraději se svojí rodinou. Jezdí na výlety, sportují a společně vaří. Ráda připravuje zdravé jídla plné zeleniny a zkouší i lowcarb recepty.

Její oblíbené motto :"Člověk bez smíchu je jako strom bez květu."Petra Bičová, DiS

Petra je vystudovaná dentální hygienistka a zubní technik, přičemž obě specializace vystudovala na SZŠ a VOŠZ Merhautova, Brno. U nás se věnuje dentální hygieně, kterou má velmi ráda, protože ví, že správná ústní hygiena je základ zdravého a krásného úsměvu. Petra věří v důležitost prevence a osvěty v péči o dutinu ústní, což předchází vzniku onemocnění zubů i dásní.

Během své 4 leté praxe, nasbírala již řadu zkušeností, a ve svém oboru se i nadále vzdělává. Své pacienty ošetřuje, co nejšetrnějším způsobem, při zachování pečlivosti a kvality zákroku. Již ve své absolventské práci se věnovala tématu ošetření úzkostného pacienta a v psychologii ošetření se i nadále obohacuje. Souzní tak s filozofií DUO SMILE.

Od útlého dětství se věnovala krasobruslení, což v současnosti zúročuje jako trenérka.. Mezi její další sportovní koníčky patří inline, lyžování, badminton a jóga. Velmi ráda čte, vaří a našla zalíbení v šití, což je mravenčí práce stejně jako dentální hygiena. Dále se věnuje aktivnímu relaxování, cestování a objevování krásných míst České republiky i zahraničí, nejraději však slunečných přímořských oblastí.

Cení si pacientů, kteří mají chuť na sobě pracovat a pečlivě čistit svoje zoubky. Snad i vy budete jedním z nich. 


DUO SMILE ošetřuje podle zásady: bezbolestné ošetření je podmínkou kvalitního ošetření a dlouhodobého úspěchu.