Tým DUO SMILE


MUDr. et MDDr. EVA Luskačová

Eva vystudovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy obor všeobecné lékařství stejně jako zubní lékařství na 1. lékařské fakultě tamtéž.

Praktické zkušenosti ve stomatologii, zvláště v oboru estetické a chirurgické stomatologie získala během šestileté činnosti ve špičkových praxích na Novém Zélandu a Londýně. Je členkou SAAD (The Society for the Advancement of Anaesthesia in Dentistry). Svaz zubních lékařů podporujících zdokonalení znalostí v oblasti bezbolestných a bezúzkostných stomatologických výkonů.

Ve volném čase se, se stejným nadšením jako ke stomatologii, věnuje sportu a ráda vaří. Je členkou Rapha cyklistického oddílu a v kuchyňi kouzlí výhradně BEZcukrové pokrmy a její zuby se radují :-)


MUDr. et MDDr. HANA Luskačová

Hana je absolventkou 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy obor všeobecné lékařství v Praze, stejně jako zubního lekařství na 1.lékařské fakultě tamtéž.

Na svém oboru ji fascinuje, jak během krátkého časového údobí, lze lidem udělat radost a rozzářit tvář. Je nesmírně ráda, že měla možnost šest let sbírat zkušenosti od věhlasných odborníků v oboru, a zároveň je nadšena, že je zpátky doma a těší se, jak bude moci své zkušenosti ze světa uplatňovat ve své praxi.

Považuje bezbolestné a kvalitní stomatologické ošetření za samozřejmé a nezbytné, stejně tak jako neustálé doškolování. V Aucklandu na Novém Zélandu i v Londýně ve Velké Británii navštěvovala pravidelně semináře v různých oblastech stomatologie, ať už se týkaly estetické stomatologie či implantátů či jiného a již teď se nemůže dočkat dalších školení od odborníků z České republiky i celého světa.

Ve volném čase se Hana věnuje sportu - běhání, cyklistice, tenisu a lyžování. Mimo to pro Vás píše nejrůznější články - třeba jak si doma vyrobit přírodní ústní vodu. Ráda se účastní charitativních závodů. V dubnu ji prosím držte palce, běží svůj první maraton!

Po sportu se nechá hýčkat sestřiným kuchařským uměním, samozřejmě BEZcukrovým.


MDDr. LEONA Reinholdová

Leona vystudovala obor zubní lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a rok studia strávila také v Portugalsku a Španělsku.

Zubní lékařství si vybrala jako profesi, aby mohla pomáhat lidem. Zároveň se učila mnoha jazykům, což je jejím koníčkem. Umí mimo jiné anglicky, španělsky a portugalsky, domluví se i rusky a nově se učí německy a italsky, aby byla schopna svým pacientům co nejlépe porozumět. K pacientům se chová s úctou a snaží se je zbavit strachu z této profese! Jejím heslem je bezbolestnost a pohodové ošetření, aby se pacient cítil co nejlépe, což sdílí s celým "usměvavým" týmem.

Se sestrou byly velmi aktivní již během studií, poznaly spoustu mentorů z mnoha oborů, kteří jim daly základy pro kvalitní stomatologii a snaží se dále vzdělávat na mnoha tuzemských i zahraničních kongresech. Také vedla Sdružení studentů stomatologie, což jí mnohému naučilo a reprezentovala se sestrou na mezinárodní úrovni. Moderní technologie nejen ve stomatologie jsou její vášní.

Volný čas nejraději tráví se svou sestrou na cestách, kde poznává nové lidi a místa a načerpává energii. Také ráda vaří, bruslí a v zimě lyžuje. Její rodina je pro ni vším. 


MDDr. NICOLA Reinholdová

Nicola vystudovala na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Během studia rok strávila v rámci programu Erasmus v zahraničí - nejprve ve španělském Vigu, poté v portugalském Lisabonu.

Kromě toho se vzdělávala na řadě českých i zahraničních kongresech a kurzech. Také se aktivně věnovala práci ve Sdružení studentů stomatologie - v rámci vedení, pořádání stáží a také reprezentovala se sestrou v zahraničí. Během těch let se ujistila v tom, že si se sestrou vybraly správně, jelikož ji tento obor nesmírně fascinuje a pomáhat lidem měnit jejich úsměvy ji naplňuje. Jejím cílem je zmírnit strach pacientů z ošetření a naučit je, jak se o své zuby správně starat. Spokojenost pacienta je u ní vždy na prvním místě, což má společné s úžasnými kolegy na Klinice Duo Smile.

Svůj volný čas nejraději tráví cestováním, poznáváním jiných kultur a učením se cizích jazyků. Plynule se domluví anglicky, španělsky, portugalsky a částečně i rusky, díky čemuž je schopna komunikovat jak s pacienty, tak s kamarády z celého světa. Mimo to se nyní učí německy a italsky. V létě ráda plave, zimu si nejvíce užívá na lyžích. Kromě toho ráda čte, vaří, fotí a tráví čas se svými nejbližšími.


MDDr. PETRA Konečná

Petra absolvovala obor zubní lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Již během studia se účastnila odborných seminářů a stáží u nás i v zahraničí. V oboru se stále vzdělává a učí, je nadšená z každé nové techniky. 

Inspirací jí jsou světově známí lékaři, kteří jsou opravdu mistři svého oboru. 

Pro Petru je nejdůležitější spokojený pacient a bezbolestné ošetření. Má radost, když může pacientům opět vykouzlit zářívý úsměv na tváři. 

V osobním životě je pro ni na prvním místě rodina. 

Ve volném čase se věnuje sportu, četbě nebo ručním pracím. 


MDDr. JAKUB Bojko

Jakub je jeden z našich dvou doktorů a rozbíjí tak náš ženský kolektiv, za což jsme rády. Je to zkušený chirurg, který pracuje rychle a bezbolestně. Vystudoval zubní lékařství na univerzitě Palackého v Olomouci, kde po skončení studia také přednášel a vzdělával studenty. Kuba je skvělý kolega i pedagog, pracovní nadšení z něj přímo srší.

V DUO SMILE ordinuje jednou do týdne, zbytek času tráví prací na chirurgickém oddělení v nemocnici a ve své ordinaci. Je expert svého oboru. Věnuje se čistě chirurgii a implatologii. Jeho vášní jsou mimo jiné složitě rostoucí osmičky a s pomocí implantátů obnovuje krásný úsměv. Snaží se, aby se pacient na křesle cítil co nejlépe a ani nevěděl, že je na chirurgickém zákroku. Díky našemu modernímu vybavení, sluchátek s hudbou a regenerační technologii se mu to daří jedna radost.

Jakub se nadále vzdělává ve svém oboru a učí se novým znalostem. Ve volném čase se věnuje své rodině. Nejčastěji relaxuje sportem a pobytem v přírodě. Jeho nejoblíbenější aktivitou je ski-touring. Těší se na každého nového klienta a ochotně Vám se vším poradí.


MDDr. Ing. JIŘÍ Valenta

Jiří je náš nový kolega, za kterého jsme moc rády. Je to skvělý doktor a úžasný člověk, který obohatil náš ženský kolektiv. Jirka absolvoval obor zubní lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. 

U nás v DUO SMILE se zaměřuje na náhrady zubů pomocí implantátů a přípravnými fázemi regenerace kosti i měkkých tkání.

Rád se vzdělává, čte a rozšiřuje své schopnosti na stážích v ČR i zahraničí. Největší radost mu dělá dobře odvedená práce, spokojení pacienti a celý ordinační tým. Jirka je společenský, komunikativní člověk, který rád pomáhá druhým.

Relaxuje sportem, čímž skvěle zapadá do našeho aktivního DUO SMILE týmu. Jeho oblíbeným koníčkem je cyklistika a ski-touring, ale my věříme, že s námi najde zálibu i v běhání. Ve volném čase se věnuje své rodině.


SVĚTLANA Reihonsová

Světlanu, naši milou sestřičku, uvidíte nejvíce s paní doktorkou Hanou, jsou spolu sehraná dvojka a krásně se doplňují. Světlanka před nástupem do DUO SMILE pracovala osm let na zubní klinice v Praze, kde nasbírala hodně znalostí a zkušeností. Světla, mimo jiné, miluje asistenci v chirurgii, a je obrovskou oporou našemu panu chirurgovi při implantacích a jiných chirurgických ošetřeních. O pacienty se stará s láskou a tou největší péčí.

Světlana je věčná optimistka, úsměv je její druhé já. Ráda sportuje, v DUO SMILE je bezkonkurenčně "největší" běžec a účastníme se společně každý rok závodu Vokolo Priglu. Běh se stal její drogou a nejoblíbenějším sportem. Volný čas tráví nejraději se svojí rodinou. Jezdí na výlety, sportují a společně vaří. Ráda připravuje zdravé jídla plné zeleniny a zkouší i lowcarb recepty.

Její oblíbené motto :"Člověk bez smíchu je jako strom bez květu."


ERIKA Flajšingerová

Je nadšená studentka 3. ročníku zubního lékařství v Brně. Studium jí jde hezky od ruky, proto se po škole chodí učit praktickým zkušenostem k nám do DUO SMILE.

U studia si dopřává pravidelný relax a odpočinek. Ráda sportuje, vaří nejrůznější zdravé dobroty a tráví čas se svou rodinou. Erika je velmi společenská, komunikativní a přátelská. 

V budoucnu by se chtěla specializovat na ortodoncii, protože jí samotné rovnátka změnily život. My Erice fandíme a doufáme, že si u nás po studium založí svoji praxi, kde bude měnit úsměvy a životy třeba i právě Vám. 


Petra Najtová, DiS

Petra je vystudovaná dentální hygienistka a zubní technik, přičemž obě specializace vystudovala na SZŠ a VOŠZ Merhautova, Brno. U nás se věnuje dentální hygieně, kterou má velmi ráda, protože ví, že správná ústní hygiena je základ zdravého a krásného úsměvu. Petra věří v důležitost prevence a osvěty v péči o dutinu ústní, což předchází vzniku onemocnění zubů i dásní.

Během své 4 leté praxe, nasbírala již řadu zkušeností, a ve svém oboru se i nadále vzdělává. Své pacienty ošetřuje, co nejšetrnějším způsobem, při zachování pečlivosti a kvality zákroku. Již ve své absolventské práci se věnovala tématu ošetření úzkostného pacienta a v psychologii ošetření se i nadále obohacuje. Souzní tak s filozofií DUO SMILE.

Od útlého dětství se věnovala krasobruslení, což v současnosti zúročuje jako trenérka.. Mezi její další sportovní koníčky patří inline, lyžování, badminton a jóga. Velmi ráda čte, vaří a našla zalíbení v šití, což je mravenčí práce stejně jako dentální hygiena. Dále se věnuje aktivnímu relaxování, cestování a objevování krásných míst České republiky i zahraničí, nejraději však slunečných přímořských oblastí.

Cení si pacientů, kteří mají chuť na sobě pracovat a pečlivě čistit svoje zoubky. Snad i vy budete jedním z nich. 


DUO SMILE ošetřuje podle zásady: bezbolestné ošetření je podmínkou kvalitního ošetření a dlouhodobého úspěchu.