Estetická stomatologie

Estetická stomatologie
Estetická stomatologie

Estetická stomatologie

Hvězdný úsměv

Estetická stomatologie je vhodná pro každého, kdo touží po vylepšené kvalitě života, jasnějšímu úsměvu, lepšímu orálnímu zdraví nebo většímu sebevědomí. 

V naší zubní péči DUO SMILE se snažíme plně vyhovět přáním našich klientů a jejich představu s nimi podrobně komunikujeme.

K vytvoření krásného zdravého úsměvu nám například pomáhají estetické korunky, fasety, výplně či bělení. 

Máte zuby “křivé”, žluté či nejste spokojeni s tvarem Vašich zubů?

Řešení může být jednodušší než si myslíte. Pomocí porcelánových korunek a faset Vám dokážeme vytvořit krásný úsměv, o kterém jste vždycky snili.

Stop amalgámu

V DUO SMILE věříme v používání takových "léků" a prostředků, které jsou pro naše zdraví bezpečné. Přečtěte si více o amalgámu zde.

VÝHODY: 

  • Rovnější, bělostnější a mladistvěji vypadající úsměv
  • Snadnější čištění zubů, dentální hygiena

ČASOVÝ RÁMEC: 

Dvě až čtyři návštěvy během několika týdnů.

Co o DUO Smile řekli naši klienti

Andrea Tkačuková

"Konečně chodím k zubařům ráda! Holky vše vysvětlí tak, že mně donutily používat mezizubní nit a rozumím tomu proč. Taky se mi líbí jejich zaměření na prevenci a na to, jak se dívají na člověka celkově. Nejen na zuby, když řeší nějaký problém. Stále se v oboru vzdělávají a snaží se mít to nejlepší na trhu. Prostředí je nádherné, daly si velmi záležet. Moc jim děkuji, že mám takovou skvělou péči, mám k nim velkou důvěru a vážím si jejich profesionality."

Michal Holub

"DUO SMILE je velice nevšední zubní péče. Především se tam po většinu času vůbec necítíte jako u zubaře... Mají opravdu srdečný přístup ke klientům. Cítíte se u nich skvěle a co je dělá skutečně výjimečnými, je jejich celostní pohled na medicínu s důrazem na prevenci a rychlé uzdravení."

Lucie Pátková

"Nikdy by mě nenapadlo, že se budu do zubařské ordinace těšit. Že mi tam nabídnou kávu a budou si se mnou povídat. Evička a Hanička jsou usměvavé, pozitivní, ohromně přátelské a především jsou to profesionálky, v jejichž křesle se cítím naprosto bezpečně a příjemně. DUO SMILE umí nejenom zajistit zdravý úsměv na celý život, ale také pokaždé vykouzlit úsměv na tvářích svých klientů a vůbec všech, kdo se ocitnou v jejich blízkosti."