Zubní SPA

Ano. Jsme dvě. Dvojčata.

Vystudovaly jsme všeobecné i zubní lékařství v Praze a po 6-ti letech praxe ve světě, na Novém Zélandu a Londýně jsme ukotvily v Brně na Pekařské ulici, kde se již pátým rokem věnujeme celostnímu zubnímu lékařství. 

Pomáháme lidem, kteří si uvědomují, jak je v našem těle vše propojené, dutina ústní odráží celkové zdraví! 

Uvědomujeme si, jak je důležité zabránit chronickému zánětu, což v dutině ústní je například krvácení dásní a nebo zubní kaz. Vyzkoušejte přírodní ústní vodu, která bojuje s těmito problémy.

Co nás vedlo k otevření zubního spáčka ?

Naše životní zkušenost. Ve třetí třídě jsme potkaly paní zubařku, která nám vysvětlila, co a jak a my od té doby nemáme zubní kaz ani záněty dásní a cítíme potřebu to předávat dál. Naše touha je ušetřit co nejvíce lidem starosti, bolest, stres spojený se zuby či zubním ošetřením, ale také peníze a čas - je to naše POSLÁNÍ! Těší nás, že krásný a zdravý úsměv zvedá našim klientům sebevědomí, cítí se lépe a to se odráží na jejich pracovních i osobních vztazích.

Jak to ale udělat, aby se lidé na zubní péči těšili, vrtalo nám hlavou...

V DUO SMILE dentálním SPA kombinujeme prevenci, dentální hygienu, s hlubokou regenerací a relaxací, využíváme poznatků vysoké medicíny, inspirujeme se v různých koutech světa. A plníme si i náš sen, relaxovat a dělat něco pro zdraví v jednom.

Přijďte se doSPAt do SPA.

Těšte se na relaxační a regenerační technologii NuCalm®, kde 20 minut Vám nahradí 2 hodiny hlubokého spánku, relaxační melodie, aromaterapii a jiné.

DUO SMILE dentální SPA je pro všechny, malé i velké, pro krásný úsměv a celkové zdraví navždy. Více se můžete dozvědět a vybrat si z nabízených balíčků zde.