Co je relaxační technologie NuCalm?

11.08.2020

Už jste slyšeli o relaxační a regenerační technologii NuCalm? Ještě ne? To je velká škoda! NuCalm je totiž převratná technologie, která dokáže odbourávat stres, zlepšit kvalitu spánku, emoční stav i náladu a pomáhá tělu rychleji se regenerovat na buněčné úrovni.

Stres

Nejprve se podívejme na rozdíl mezi lidským stresem a stresem jiných zvířat - psychický stres vs. fyzický stres . U zvířat se vyskytuje skutečný stresor (krátkodobé fyzické nebezpečí) a ten aktivuje stresovou reakci na přežití. Jakmile ale fyzická hrozba zmizí, všechny systémy se rychle obnoví do normální pracovní funkce.

Podobně u lidí psychický stres vyvolává stejné reakce, bohužel se ale většinou nejedná o krátkodobé fyzické nebezpečí, ale o dlouhodobou psychickou zátěž. Splátky hypotéky, rozvod, hádky s rodinou, pracovní vytížení,... to vše jsou chronické psychologické stresy, které vytváří pouze lidé a které přetrvávají delší dobu. NuCalm právě tento stres pomáhá odbourávat a udržovat tak rovnováhu a zdraví lidského autonomního nervového systému bez léků.

Výhody používání NuCalm

  • Zvýšení energie

  • Zlepšení kvality spánku, nálady, emočního stavu

  • Snižuje krevní tlak a hladinu stresového hormonu

  • Zlepšuje krevní oběh

Jak celý systém NuCalm funguje?

Prvním krokem k zcela přirozené relaxaci je blokování světla pomocí oční masky (nebo tmavých brýlí) blokující světlo. Poté disk NuCalm Biosignal Processing dodává tělu elektromagnetické frekvence, které biochemicky pomáhají vašemu mozku přerušit uvolňování adrenalinu a kortizolu napodobováním toho, co se přirozeně vyskytuje v mozku těsně předtím, než usnete . A konečně " hudba " - neuroakustický software přináší mozek do léčivých zón alfa a theta. Kombinace všech tří složek zajistí, že při každém použití technologie NuCalm dosáhnete hluboké relaxace a terapeutického výsledku rovnováhy autonomního nervového systému. Pouhých 20 minut na tomto systému vydá za 2 hodiny hlubokého spánku. Pokud máte Apple Watch nebo jiné hodinky, které dokáží přes aplikaci zaznamenat hluboký spánek, můžete si při návštěvě našeho zubního spa vše sami ověřit.

Chcete zažít hloubkovou regeneraci a relaxaci? Hýčkat se? Vyzkoušejte naše DUO SMILE Dental Spa! Můžete si zvolit kombinaci relaxace a dentální hygieny nebo pouze relaxaci v naší tyrkysové místnosti. Budete to milovat!

DUO SMILE TIP: Marně přemýšlíte nad dokonalým dárkem pro své nejbližší? Darujte zdraví! Připravily jsme pro Vás krásné dárkové poukázky i s obálkou v různé hodnotě.

NuCalm
NuCalm
NuCalm
NuCalm
NuCalm
NuCalm