Dentální hygiena

Základ zdravého a krásného úsměvu

Pravidelná dentální hygiena

V DUO SMILE klademe důraz na zubní hygienu jako prevenci toho, aby nikdo neměl problémy s dutinou ústní. Ta je totiž vstupem do dýchacího a trávicího ústrojí a veškerý zánět, který začíná zarudnutím dásní, jejich krvácením nebo otokem je chronický zánět, jenž se projeví třeba po pěti, deseti, patnácti letech a to třeba i v jiných částech těla. 

Zubní prevence je dále základem toho, že nebudeme mít bolesti, kazy, záněty, chronická onemocnění dutiny ústní a jiných orgánů. Protože všechno v našem těle je propojené a dutina ústní zrcadlí naše celkové zdraví. Nám se to v DUO SMILE prokazuje prakticky denně, kdy k nám klienti po pravidelné zubní prevenci chodí zdraví a spokojení. 

Málokdo si uvědomuje, jak důležité je minimálně 2x za rok přijít na dentální hygienu a tím "pracovat" na prevenci.

Nezapomínejte se starat o Váš úsměv, stejně jako se staráte o vlasy, pleť, nehty. V DUO SMILE pro Vás máme navíc upgrade s relaxací a regenerací v našem zubním spa. Při objednání dentální hygieny s relaxací, Vás zabalíme do měkké deky, dáme relaxační sluchátka s hudbou, naši nejmodernější regenerační technologii NuCalm a připravíme Vám bylinkový čaj. Málem bychom zapomněly! Součástí je i aromaterapie! Více o DUO SMILE Spa balíčcích zde.

Cena dentální hygieny v DUO SMILE       dospělí od  1 980 Kč 

Pečujte o svůj úsměv i doma! Prostřednictvím přírodních wellness produktů.

Co o nás řekli naši klienti

Andrea Tkačuková

"Konečně chodím k zubařům ráda! Holky vše vysvětlí tak, že mně donutily používat mezizubní nit a rozumím tomu proč. Taky se mi líbí jejich zaměření na prevenci a na to, jak se dívají na člověka celkově. Nejen na zuby, když řeší nějaký problém. Stále se v oboru vzdělávají a snaží se mít to nejlepší na trhu. Prostředí je nádherné, daly si velmi záležet. Moc jim děkuji, že mám takovou skvělou péči, mám k nim velkou důvěru a vážím si jejich profesionality."

Michal Holub

"DUO SMILE je velice nevšední zubní péče. Především se tam po většinu času vůbec necítíte jako u zubaře... Mají opravdu srdečný přístup ke klientům. Cítíte se u nich skvěle a co je dělá skutečně výjimečnými, je jejich celostní pohled na medicínu s důrazem na prevenci a rychlé uzdravení."

Lucie Pátková

"Nikdy by mě nenapadlo, že se budu do zubařské ordinace těšit. Že mi tam nabídnou kávu a budou si se mnou povídat. Evička a Hanička jsou usměvavé, pozitivní, ohromně přátelské a především jsou to profesionálky, v jejichž křesle se cítím naprosto bezpečně a příjemně. DUO SMILE umí nejenom zajistit zdravý úsměv na celý život, ale také pokaždé vykouzlit úsměv na tvářích svých klientů a vůbec všech, kdo se ocitnou v jejich blízkosti."