První návštěva

První návštěva
První návštěva

Vítejte v DUO SMILE klinice celostní zubní péče 

Těšíme se na Vás!

Vítejte v DUO SMILE klinice celostní zubní péče & dentální hygieny a děkujeme Vám, že nám umožňujete se o Vás postarat. Abychom posloužili a v řádném čase vyhověli každému z Vás, a také jste měli představu, jak to u nás chodí, přečtěte si prosím níže, jak u nás první návštěva probíhá. 

V DUO SMILE věříme, že zdraví a umění se uzdravit je v každém z nás. My jsme jen "prostředník", který Vám poradí, jak na to.

"Svět, který jsme vytvořili, je produktem našeho myšlení; nelze změnit, dokud nezměníme svoje myšlení." ~Albert Einstein

1. Krok

Na první návštěvu prosím přijďte o 10-15 minut dříve. Vyplníte s námi dotazník a přitom si můžete dopřát šálek bylinného čaje či dobré kávy. Zpříjemníme Vám to poslechem klidné hudby a léčivou aromaterapií. Pokud máte z návštěvy z jakéhokoliv důvodu strach, chceme určitě pomoci, požádejte prosím naši laskavou asistenku, která Vám ráda poradí "DUO SMILE triky" proti nervozitě.

2. Krok

Po přivítání s lékařem si sednete do pohodlných křesel. Lékař vyslechne veškerá Vaše přání i stesky, doptá se event. na informace z dotazníku a poté navrhne nejlepší průběh vaši první návštěvy. Zpravidla se začíná rentgenovým vyšetřením, při potřebě zhotovíme i 3D snímek, tzv. CBCT. Očekávejte pečlivé vyšetření zubů, dásní i čelistního kloubu, fotodokumentaci. Během či po vyšetření Vám lékař bude vše vysvětlovat, např. proč jsou amalgamové výplně zdraví škodlivé a z jakých jiných důvodů je nepoužíváme nebo proč nedoporučujeme fluoridové zubní pasty.

3. Krok 

V poslední části, a to bud'to v dentálním křesle či v pohodlných křesílkách, Vám lékař vše vysvětlí popř.názorně ukáže a probere s Vámi plán ošetření a jeho průběh. Navrhne Vám při potřebě i komplexní služby, ať už je to analýza toxických kovů z vlasu s výživovým plánem či chránič zubů proti broušení či chrápání a jiné. Probere s Vámi i finanční rozvahu a časový plán ošetření a nastaví pro Vás časově tak, aby Vám to bylo příjemné a časově efektivní. Lékař Vám také vysvětlí, jak bude vaše ošetření příště probíhat  a jak dlouho bude trvat  ( použití relaxační technologie, aromaterapie, kofferdamu-ochranné blány atd. ). Doporučí Vám vhodné přírodní produkty na domácí péči o dutinu ústní.