Chirurgické zákroky

Vše na jednom místě 

MDDr. Jan Cahlík- stomatochirurg

V DUO SMILE poskytujeme komplexní péči. Máme tým specialistů, díky kterým Vás nemusíme odesílat na jiné pracoviště. Celý zákrok je tak rychlejší, jednodušší a pohodlnější. 

U chirurgických zákroků je potřeba stomatochirurg, kterým je v DUO SMILE pan doktor Jan Cahlík. Je to expert svého oboru. Věnuje se v DUO SMILE čistě chirurgii a implatologii. Jeho vášní jsou mimo jiné složitě rostoucí osmičky a s pomocí implantátů obnovuje krásný úsměv. 

Spolupracujeme s elitní laboratoří, kde tvoří krásné korunky na implantáty. Umělý zub je k nerozeznání od původního.

Zubní implantáty

Většina zubních ordinací vyžaduje, abyste šli navštívit jiného zubaře kvůli chirurgickému implantátu a pak se vrátili do původní ordinace kvůli korunce. V DUO SMILE na běhání po různých ordinacích můžete zapomenout. Máme pro Vás vše na jednom místě! Naše služby jsou komplexní a na péči o své klienty si necháváme opravdu záležet.

Při ztrátě zubu z důvodu úrazu či onemocnění, je možné nahradit mezeru zubním imlantátem. Díky implantátu se budete moci opět naplno smát.

Implantát je umístěn do kosti, kde kdysi žila původní kořenová struktura zubu. K němu se následně připevní korunka. Používáme ty nejlepší technologie včetně "cone beam computed tomography" k určení nejoptimálnějšího umístění pro zubní implantát.

VÝHODY implantátu

  • můstek již není nutný, protože je vytvořena bezpečná struktura zubu
  • bude se Vám snáze provádět dentální hygiena
  • přirozený vzhled

ČASOVÝ RÁMEC: 

 3 návštěvy v rozmezí 3-4 měsíců

Trhání osmiček

V DUO SMILE zubní péči  Vám zabezpečíme komplexní péči. MDDr. Jan Cahlík se specializuje na zubní chirurgické zákroky. Mimo implantáty zajišťuje extrakce zubů moudrosti-tzv."osmiček", zubů postižených úrazem, zubů neošetřitelných nebo nadbytečných potřebujících vytrhnout např. z ortodontického hlediska ( při potřebě rovnátek ).

Kdy zub moudrosti VYTRHNOUT

  • v případě, kdy není ve vaši dutině ústní na "osmičky" místo
  • v případě, kdy "osmička" vyrůstá ve špatném úhlu
  • v případě, kdy je "osmička" zaklíněná
  • v případě, kdy je "osmička" částečně prořezaná ( napůl v dutině ústní )
  • zub moudrosti  způsobuje zánět
  • zub moudrosti poškozuje vedlejší zub

ČASOVÝ RÁMEC:

1 návštěva konzultace a 3D snímek, 1 návštěva 30-60 minut na chirurgický výkon

Co o nás řekli naši klienti

Andrea Tkačuková

"Konečně chodím k zubařům ráda! Holky vše vysvětlí tak, že mně donutily používat mezizubní nit a rozumím tomu proč. Taky se mi líbí jejich zaměření na prevenci a na to, jak se dívají na člověka celkově. Nejen na zuby, když řeší nějaký problém. Stále se v oboru vzdělávají a snaží se mít to nejlepší na trhu. Prostředí je nádherné, daly si velmi záležet. Moc jim děkuji, že mám takovou skvělou péči, mám k nim velkou důvěru a vážím si jejich profesionality."

Michal Holub

"DUO SMILE je velice nevšední zubní péče. Především se tam po většinu času vůbec necítíte jako u zubaře... Mají opravdu srdečný přístup ke klientům. Cítíte se u nich skvěle a co je dělá skutečně výjimečnými, je jejich celostní pohled na medicínu s důrazem na prevenci a rychlé uzdravení."

Lucie Pátková

"Nikdy by mě nenapadlo, že se budu do zubařské ordinace těšit. Že mi tam nabídnou kávu a budou si se mnou povídat. Evička a Hanička jsou usměvavé, pozitivní, ohromně přátelské a především jsou to profesionálky, v jejichž křesle se cítím naprosto bezpečně a příjemně. DUO SMILE umí nejenom zajistit zdravý úsměv na celý život, ale také pokaždé vykouzlit úsměv na tvářích svých klientů a vůbec všech, kdo se ocitnou v jejich blízkosti."