Covid-19 info 

Společně to zvládneme!

Koronavirus

Koronavirus jen tak bohužel nezmizí, ale věříme, že společně všechno zvládneme. Klientům mimo Brno rádi vystavíme potvrzení, že jsou k nám objednáni.  

Důležité je si pomáhat, nosit ochranné roušky a dbát na prevenci a posílení imunitního systému. Více v našem článku.

Čteme studie, překládáme pro Vás anglické články a posíláme vlastní užitečné tipy a rady jak bojovat proti koronaviru. Vše sdílíme hlavně na Facebooku, Instagramu, ale i LinkedIn a články vkládáme na náš web do blogu. Sledujte nás a sdílejte, ať se dostanou užitečné a hlavně odborné informace k co nejvíce lidem. Děkujeme <3

Máme zajištěno dostatek ochranných zdravotnických pomůcek a DUO SMILE zubní péče normálně ORDINUJE! 

Dodržujeme doporučení České stomatologické komory - k nahlédnutí zde. 

K ochraně nám pomáhají roušky, respirátory, dezinfekce, taky jsme si zajistily UV lampu k dezinfekci povrchů i vzduchu a zavedly ochranná opatření viz níže. Naše klinika tak bude bezpečná pro Vás i pro nás. Těšíme se na Vás!

Doporučujeme všem k posílení imunity dostatek spánku, vitamínů, minerálů, čerstvého vzduchu a nezapomínejte pravidelně pečovat o svoji dutinu ústní! Přece jenom je to brána k celkovému zdraví. My si denně předepisujeme procházku nebo běh lesem, otužování, kvalitní nízkosacharidovou (low-carb)  stravu a večer nějakou krásnou knížku či komedii. Zuby čistíme 3x denně, používáme zubní pásku a výplachy naší solnou ústní vodou. Recept na ni a její účinky najdete  zde.

OCHRANNÁ OPATŘENÍ DUO SMILE zubní péče:

Veškerý personál v ordinaci nosí ochranné respirátory FFP2 v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady o osobních ochranných prostředcích dle 2016/425. Ordinace a prostory kliniky pravidelně dezinfikujeme (pro tento účel jsme pořídily i speciální UV dezinfekční lampu) a neustále pořádně větráme.

Po příchodu do ordinace si prosím umyjte ruce (alespoň po dobu 30 sekund) a/ nebo použijte dezinfekci, která je v každé místnosti. Před každým ošetřením začínáme výplachem peroxidu vodíku, který výrazně snižuje počet patogenů.

Důležité: Pokud se necítíte dobře, nebo dokonce máte příznaky virového onemocnění (zvýšená tělesná teplota, rýma, kašel atd.) zrušte prosím návštěvu pokud možno včas (48 hod. před termínem). V případě akutního stavu nás prosím kontaktujte telefonicky či e-mailem. Pokud se jedná o velmi akutní stav, obraťte se prosím na Úrazovou nemocnici na Ponávce 6, Brno.

Telefon na úrazovou nemocnici: + 420 545 538 421

Přejeme všem sílu, pozitivitu a zdraví.

Celý tým DUO SMILE celostní zubní péče

Mohlo by Vás zajímat: