Amalgám- šetrné odstranění

Amalgám- šetrné odstranění

Vítáme Vás v DUO SMILE, celostní zubní péči, kde věříme, že máme v těle vše propojené, a že zdraví je stav harmonie těla , mysli i duše.


Jako zubaři si uvědomujeme o to víc ,že dutina ústní je zrcadlem celkového zdraví .

Jak souvisí zuby například se srdcem, plícemi, GI traktem, štítnou žlázou?

Můžou mít zuby vliv na naše celkového zdraví?


⁣Ano!


Tradiční čínská medicína popisuje v těle energetické dráhy (MERIDIÁNY), kterými proudí "životní energie" tzv. čchi.


Každý zub souvisí s určitým orgánem, svalem, částí páteře, nervy, žlázou s vnitřní sekrecí dle toho na kterém meridiánu zub leží.


Pokud dojde k narušení proudu energie z důvodu poškození zubu způsobeného např. zubním kazem,

toxiny z těžkých kovů (jsou v amalgamových- tmavých výplních)

či selhávajícím endodontickém ( kořenovým ) ošetřením -


tedy chronickým zánětem, může být narušena energetická dráha všech orgánů, žláz, tkání, které na daném meridiánu leží.

Například postižené dolní stoličky mohou ovlivnit vaše průdušky, plíce, tlusté dřevo, osmičky, zuby moudrosti, zase srdce.

A na těžké kovy bychom se chtěly zaměřit.


Máte v ústech "stříbrné, tmavé" výplně, zubaři je nazývají AMALGÁMOVÉ. Amalgám je slitina těžkých kovů- z více než půlky jsou složené z rtuti.

Rtuť je těžký toxicky kovový prvek, je jedovatá a její sloučeniny se řadí mezi velice toxické látky.


Málokdo ví, že tato jedovatá rtuť se vypařuje do vašeho těla při obyčejném žvýkání potravy, mluvení, pití teplých nápojů a nejvíce při odvrtávání výplní a to ovlivňuje vaše celkové zdraví.

( Chronická ) Otrava rtuti je velmi těžko diagnostikovatelná, příznaky jsou různé u každého člověka- od chronické únavy , alergií, autoimunit, GIT potíží až po úzkost a depresi, míra projevů otravy rtutí záleží na vašem imunitním systému, kolik dalších toxinů je v těle přítomno a spousty spousty dalších faktorů.


My v DUO SMILE si uvědomuje závažnost této toxické látky a proto chráníme Vás i nás.


K výměně amalgámových výplní se řídíme protokolem SMART- Tha Safe Mercury Amalgam Removal Technique, protokol dle mezinárodní akademie ústní medicíny a toxikologie. ( říct anglicky ? )


Mimo kyslíkové kanyly, aby jste výpary nemohli dýchat a ozón- atomární kyslík, který ničí patogeny na buněčné úrovni, používáme a z našeho pohledu je zásadní švýcarský filtrační systém IQ Air se speciálním filtrem na rtuť, který nám i Vám zajišťuje maximální ochranu proti jedovatým výparům rtuti, ale i dalším těžkým kovům, virům, bakteriím, sporům.

Žijeme v době, kdy je na čase vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou a zamyslet se, co vlastně stojí za vaším chronickým či autoimunitním onemocněním - ať už je to únava, astma, alergie, problémy s štítnou žlázou či zažíváním.


V DUO SMILE vám rádi pomůžeme, jak k vašemu zdraví šetrnému odstranění amalgámů, tak i v dalším, mimo extrakce a náhrady zubů zubními implantáty ,biokompatibilními keramickými, se soustředíme i na estetickou stomatologii a prevenci, dentální hygienu.


Naše služby spočívají i v minerální analýze těžkých kovů z vlasu či poradíme, které doplňky stravy doporučujeme na podporu vyloučení tězkých kovů z těla ven.


Věříme, že ústa jsou doslova posvátná a zaslouží si naši péči. Vždyť jimi nejen dostáváme potravu/ energii do těla, ale i se smějeme, zpíváme, líbáme , vyjadřujeme emoce ...


Také věříme, že nejlepší lékař je v každém z nás a my , DUO SMILE , jsme tu pro Vás, jako pomoc na Vaši cestě k spokojenému, zdravému životu.


Jsme vděčné všem našim milým klientům za důvěru v naši péči, těší nás vaše cesty uzdravení a inspirujete nás se rozvíjet dál.


(Koukejte tedy na své zdraví komplexně.)


3min 40 vse

ENG


Hi, welcome to DUO SMILE . Holistic ( Whole body ) dental care where we believe HEALTH is a state of harmony of the body mind and soul.

It's time to flip on the switch of awareness, illuminate the truth about what's really at the root of the chronic illness epidemic and learn what is possible when it comes to healing.