Ozon v zubním lékařství

V DUO SMILE se neustále vzděláváme v oblasti holistického a biologického zubního lékařství s použitím nejnovějších technik, které podporují zdraví nejen vašich zubů, ale i celého těla. Jednou z inovativních metod, kterou vám hrdě můžeme nabídnout, je ozónová terapie. V této sekci vám přiblížíme potenciál ozónové terapie v rámci biologického zubního lékařství, její aplikace a výhody.

Potenciál Ozónu v Zubním Lékařství

Ozón, přírodně se vyskytující plyn, získal v posledních letech značnou pozornost díky své mnohostranné schopnosti v oblasti zubní péče. Hlavním účinkem ozónu je ničení patogenních mikroorganismů na buněčné úrovni, jako jsou bakterie, viry a plísně, a to s 3000x vyšší účinností než chlor. Mimo to značně urychluje regeneraci, jeho účinky přetrvávají až 3 měsíce, funguje jako prevence vzniku zubního kazu a má minimální vedlejší účinky.

Ozon DTA

Ozon DTA, neboli Dentální Terapeutická Aplikace je méně invazivní alternativa k tradičním zubním procedurám, která zahrnuje kontrolovanou aplikaci ozónového plynu k léčbě různých zubních onemocnění za účelem využití mnoha benefitů, které nám ozón nabízí.

Ozonová Terapie v Biologickém Zubním Lékařství a její výhody

Objevte Ozónovou Terapii v DUO SMILE

Pro více informací o tom, jak ozónová terapie může prospět vašemu zubnímu zdraví a celkové pohodě, nás kontaktujte ještě dnes a dozvíte se, jak lze ozónovou terapii integrovat do vašeho personalizovaného plánu zubní péče. Vaše zdraví a úsměv jsou naší nejvyšší prioritou.