Rosteme a otevíráme další snovou místnost

02.08.2021

Sny se mají snít a hlavně plnit. Díky vám si jeden právě plníme - rozšiřujeme naši kliniku celostní zubní péče o další snovou místnost pro estetickou dentální hygienu a bělení. Přijďte oslavovat s námi!

Co nás k tomu vedlo?

Vy a vaše přání. Jelikož poptávka po našich službách dentální hygieny, bělení a hluboké regenerace stále roste, vznikaly dlouhé čekací doby. Začali jsme dostávat otázky a prosby na navýšení kapacity. My jsme této výzvě neodolali a rozhodli se poskytnout vám maximální komfort při rezervaci termínu i možnosti zaregistrovat na naši kliniku dalšího člena rodiny. Jsme totiž moc rádi, že si stejně jako my uvědomujete důležitost pravidelné prevence.

Jaká je nová místnost?

Kouzelná! Už při vstupu vás uchvátí jedinečná atmosféra klidu, harmonie a souznění. Místnost vnímáte všemi smysly. Je navržená podle filozofie Feng-Shui a pěti elementů. Můžete si užít špičkovou dentální hygienu spojenou s aromaterapií, relaxační hudbou a revoluční regenerační technologií NuCalm. Vychutnat si můžete bylinkový čaj a při péči se zachumlat do teplé deky. Pocit naprostého uvolnění se umocní také škraboškou či brýlemi, což zajistí klid pro vaše oči (žádné bílé lékařské světlo).

Dutina ústní je zrcadlem celkového zdraví. Pravidelnou návštěvou dentální hygieny tedy pečujete nejen o svůj úsměv na celý život, ale také o své celkové zdraví.

"Timeline" naší rekonstrukce duben - červenec 2021

V DUO SMILE milujeme proměny úsměvů a srovnání před a po zákroku. Je úžasné vidět, jak se lidem promění celkový vzhled, nálada, mnohdy i životní situace. A není se čemu divit, krásné zuby se velkou měrou podílí na pozitivním prvním dojmu. 

Proto přidáváme obrázky z naší proměny před a po. Věříme, že se vám bude líbit a třeba vás i inspiruje. Celému týmu, který se na realizaci podílel a pomohl nám s dodáním křesla až z Kanady, patří velké DÍKY.

Těšíme se na vás!

Vydejte se na cestu za úspěšným a sebevědomým já. Objevte kouzlo zubního SPA, které vám poskytuje hloubkovou regeneraci a relaxaci. Víme, že čas je v dnešní době tou nejcennější komoditou, proto u nás během hodinky můžete zažít profesionální péči o dutinu ústní, aromaterapii, poslech relaxační hudby a hluboký spánek díky regenerační technologii NuCalm.