Kariéra

Provozní manažer

Náš tým roste a potřebujeme nad sebou laskavou ruku, která bude dohlížet na to, aby šlo na klinice vše hladce

Hledáme někoho, kdo se nebojí čísel, nastavování procesů a hlídání jejich dodržování. Ideální kandidát je pro nás někdo, kdo má zkušenosti s vedením týmu a tvorbou provozních procesů.

Pokud máš přímo zkušenost jako provozní manažer, bude to pro Tebe obrovská výhoda. Vzhledem k tomu, že podstatná část našich klientů jsou cizinci, je potřebné abys uměl komunikovat v anglickém jazyce. Na klinice jsme tady všichni pro naše milé pacienty a Ty tu budeš pro nás. Budeš dohlížet na to, abychom dodržovali nastavené provozní procesy a zároveň je budeš tvořit, abychom provoz na naší klinice neustále optimalizovali.

Na pozici provozního manažera bude Tvou náplní práce hlavně:

 • dohled nad plynulým chodem provozu kliniky

 • tvorba, kontrola a dohled nad veškerými provozními procesy

 • řešení operativních problémů a jejich systematická prevence plánováním a nastavováním provozních procesů

 • aktivní nastavování úkonů vedoucích k optimalizaci provozu a nákladů

 • dohled nad zaměstnanci a jejich motivace

 • dohled nad komunikací a plnění úkolů v týmu

Pokud máš analytické myšlení a už během čtení tohoto inzerátu si představuješ, jak nám pomáháš pracovat efektivněji, tak jsi jen krůček od toho stát se tím pravým koho hledáme. Pošli nám prosím svoje CV a připoj motivační dopis, ve kterém nám přiblížíš, jak by nám mohli Tvé dosavadní zkušenosti pomoct :) 

Nástup možný ihned, případně dohodou. Svoje CV a motivační dopis posílejte prosím na mail hr.duosmile@gmail.com

Dentální hygienistka

Dentálních hygienistek si moc vážíme. Jsou to zubní víly, které nám pomáhají šířit naše poslání - PREVENCI. My zubaři, přijdeme v mnoha případech až s křížkem po funuse, ale vy jste ty, co můžou zachránit zuby ( zdraví - vždyť vše je v těle propojené ) řadě klientům. Svou precizností, pílí a chutí rozzářit každou tvář.

Jsme celostně zaměřená, privátní zubní klinika DUO SMILE, která nabízí také snové SPÁčko. Tedy "zubní wellness" s nejmodernější technologií na relaxaci a regeneraci. Nejde nám o to, mít co nejvíce klientů, ale předat preventivní informace, co nejvíce lidem, a tak předejít jejich steskům. To je i náš příběh, kdy v 10-letech jsme měly obrovské štěstí na úžasnou paní zubařku, která nám prozradila "tajemství" zdravého úsměvu na celý život a my se o toto tajemství teď chceme s co nejvíce lidmi podělit. Společný cíl naší zubní péče, je poskytnout maximální pozornost každému z hostů DUO SMILE a dát vyšší smysl dentální hygieně. Vždyť dutina ústní je vstupní brána do celého těla!

Není to tedy jen o zubech. Dbáme na celostní přístup, milujeme zdravou stravu a sport. Ne, že bychom někoho nutily, ale určitě mezi nás člověk lépe zapadne, když si s námi dá zdravý dezert a zajde si po práci zaběhat.

Jsme otevřené komunikaci a kompromisu, co se pracovní doby týče. Vítáme starostlivé maminky a rády jim nabídneme snížený úvazek. Máme ale dostatek klientů i na "full time". Chtěli byste si procvičit angličtinu? Pak jsme vaše příležitost! Máme hodně zahraničních klientů, takže o veselé anglické konverzace nebude nouze. Ba naopak :).

DUO SMILE zubní péče se nachází přímo v historickém centru Brna. Pro ty kdo by přemýšlel se do Brna přestěhovat, můžeme život tu vřele doporučit. My jsme žily v Praze, Londýně, Aucklandu...Brno je ale zatím :-) top. Životní styl je tu úžasný, je tu vše co byste hledali ve velkoměstě a zároveň jste během 20 minut v přírodě, na paddle boardu či beach volejbale na brněnské přehradě či v Moravském krasu na procházce/ běhu.

První křest ohněm! Zájemci pište prosím na hr.duosmile@gmail.com a přiložte své CV a motivační dopis.

Děkujeme a těšíme se na vaše příběhy.


Sestřička

Sestřičky v DUO SMILE jsou naši andělé, naše pravé ruky, které nám pomáhají v péči o klienty.  Jsme tým, čehož si velice vážíme. Rozrostly jsme se, hledáme tudíž další andílky pro naše milé paní doktorky (ano opět dvojčata! ) a posíláme proto nabídku práce pro novou sestřičku.

Jsme celostně zaměřená, privátní zubní klinika DUO SMILE Dental Care, která nabízí také snové SPÁčko. Tedy "zubní wellness" s nejmodernější technologií na relaxaci a regeneraci. Nejde nám o to, mít co nejvíce klientů, ale předat preventivní informace, co nejvíce lidem, a tak předejít jejich steskům.

Chcete být součástí našeho kamarádského týmu plného úsměvů? Máte jedinečnou příležitost! Hledáme pečující, pečlivou a pozitivní sestřičku, která se bude s láskou a péčí starat o naše klienty. Výhodou je zdravý životní styl a znalost anglického jazyka, neboť polovina našich klientů jsou cizinci.

Co vám nabízíme?

 • Práci v přátelském kolektivu

 • Moderní vybavení

 • Útulné pracovní prostředí v centru Brna

 • Pracovní ohodnocení odpovídající vašim schopnostem a výkonu

Zájemkyně posílejte prosím životopis a motivační dopis na email hr.duosmile@gmail.com

"Customer Whisperer"

Do našeho DUO SMILE týmu hledáme člověka, který nás doplní a bude se s láskou a péčí starat o naše milé klienty. 

Jak si představujeme ideálního kandidáta? Hledáme někoho nápomocného, ochotného a komunikativního s příjemným vystupováním, kterého bude naplňovat práce s lidmi. Bude sdílet naše hodnoty a souznít s naší filozofií. Perfektní angličtina a organizační schopnosti podmínkou. 

Co Vám na oplátku nabízíme?

 •  Vstřícné vedení
 • Přátelský kolektiv
 • Možnost kariérního růstu
 • Útulné pracovní prostředí v centru Brna
 • Pracovní ohodnocení odpovídající vašim schopnostem a výkonu

 • Práce na HPP

Životopisy prosím zasílejte na: hr.duosmile@gmail.com


Zubař/zubařka

Hledáme ZUBAŘE ZUBAŘKU s celostním přístupem a zdravým životním stylem. A to na plný nebo částečný úvazek (12-30 hod/ týden, 2-směnný provoz) vhodné i pro maminky s dětmi. 

Adec500, 3DCT, Imlantmed, Reciproc, relaxační technologie atd. na místě. Nástup možný IHNED.

Zájemci CV a motivační dopis posílejte na hr.duosmile@gmail.com