Akční letní nabídka

Léto s krásným bělostným úsměvem za jedinečné ceny! Připravily jsme pro Vás speciální letní nabídku našich dvou oblíbených procedur. Vykouzlíte tak sobě nebo svým blízkým zářivý úsměv za hubičku. Nabízíme i dárkové poukázky!

Ordinační bělení pro zářivý úsměv

V DUO SMILE se s nejlepší péčí staráme o Vaše zdraví. Proto jsme pro Vás vybraly bělící gely Opalescence, které jsou neinvazivní a šetrné k zubům. 

Ordinační bělení je rychlejší než domácí, je preciznější a bezstarostnější. Bělení trvá asi 1,5 hodiny a nemusíte si myslet na pravidelné nošení nosičů a péči o ně doma. Rovnou odejdete s nádherným bělostným úsměvem.

TIP: bělení je nejefektivnější 1-2 týdny po návštěvě dentální hygieny, zoubky musí být zkontrolovány před bělením zubním lékařem 

Více se o bělení dočtete v našem článku zde.

Běžná cena ordinačního bělení:          7 800 Kč

Letní akční cena:   6 240 Kč

                          Chci zářivý úsměv

Zvýhodněná nabídka platí s využitím do konce srpna

Luxusní dentální hygiena


Dopřejte si luxusní dentální hygienu za cenu té klasické! V letní slevové akci si můžete dopřát dentální hygienu DIAMANT pouze za 1 800 Kč. 

Kromě profesionálního vyčištění a vypískování zubů si dopřejete také hloubkovou regeneraci pomocí speciální technologie NuCalm, relaxační hudbu a aromaterapii.

Přijďte se hýčkat a posílit Váš imunitní systém, jednak unikátní relaxační technologií a jednak péčí o Vaši dutinu ústní. Vždyť ústa jsou zrcadlem celkového zdraví těla. Propojení těla a zubů zde.


Více o našich balíčcích se dozvíte zde.

Běžná cena dentální hygieny DIAMANT:     2 490 Kč

Letní akční cena:    1 800 Kč

                                    Hýčkejte se

Zvýhodněná nabídka platí s využitím do konce srpna