Koronavirus

Společně to zvládneme!

Koronavirus

I když se nyní nacházíme v nelehkých časech, věříme, že společně všechno zvládneme. 

Důležité je si pomáhat, nosit ochranné roušky a dbát na prevenci a posílení imunitního systému. Více v našem článku.

Čteme studie, překládáme pro Vás anglické články a posíláme vlastní užitečné tipy a rady jak bojovat proti koronaviru. Vše sdílíme hlavně na Facebooku, Instagramu, ale i LinkedIn a články vkládáme na náš web do blogu. Sledujte nás a sdílejte, ať se dostanou užitečné a hlavně odborné informace k co nejvíce lidem. Děkujeme <3

Jelikož už máme zajištěno dostatek zdravotnických pomůcek, DUO SMILE Dental Care znovu ORDINUJE! Z kapacitních důvodů však přijímáme pouze naše STÁVAJÍCÍ klienty. Děkujeme za pochopení.

Dorazily nám roušky, respirátory, dezinfekce a taky jsme si zajistily UV lampu k dezinfekci povrchů i vzduchu. Naše klinika tak bude bezpečná pro Vás i pro nás. Už se na Vás moc těšíme! 

Doporučujeme všem k posílení imunity dostatek spánku, vitamínů, minerálů, čerstvého vzduchu a nezapomínejte pravidelně pečovat o svoji dutinu ústní! Přece jenom je to brána k celkovému zdraví. My si předepisujeme procházku nebo běh lesem, otužování, kvalitní lowcarb stravu a večer nějakou krásnou knížku či komedii. Zuby čistíme 3x denně, používáme zubní pásku a výplachy naší solnou ústní vodou. Recept na ni a její účinky najdete zde.

Přejeme všem sílu, pozitivitu a zdraví

Celý tým DUO SMILE Dental Care

Mohlo by Vás zajímat: