Koronavirus

Společně to zvládneme!

Koronavirus

I když se opět v ČR vyskytuje koronavirus, věříme, že společně všechno zvládneme. 

Důležité je si pomáhat, nosit ochranné roušky a dbát na prevenci a posílení imunitního systému. Více v našem článku.

Čteme studie, překládáme pro Vás anglické články a posíláme vlastní užitečné tipy a rady jak bojovat proti koronaviru. Vše sdílíme hlavně na Facebooku, Instagramu, ale i LinkedIn a články vkládáme na náš web do blogu. Sledujte nás a sdílejte, ať se dostanou užitečné a hlavně odborné informace k co nejvíce lidem. Děkujeme <3

Máme zajištěno dostatek zdravotnických pomůcek a DUO SMILE Dental Care normálně ORDINUJE! 

Dorazily nám roušky, respirátory, dezinfekce, taky jsme si zajistily UV lampu k dezinfekci povrchů i vzduchu a zavedly ochranná opatření viz níže. Naše klinika tak bude bezpečná pro Vás i pro nás. Už se na Vás moc těšíme! 

Doporučujeme všem k posílení imunity dostatek spánku, vitamínů, minerálů, čerstvého vzduchu a nezapomínejte pravidelně pečovat o svoji dutinu ústní! Přece jenom je to brána k celkovému zdraví. My si předepisujeme procházku nebo běh lesem, otužování, kvalitní lowcarb stravu a večer nějakou krásnou knížku či komedii. Zuby čistíme 3x denně, používáme zubní pásku a výplachy naší solnou ústní vodou. Recept na ni a její účinky najdete zde.

OCHRANNÁ OPATŘENÍ DUO SMILE Dental Care:

Veškerý personál v ordinaci nosí ochranné roušky/respirátory a speciální ochranné pláště, čepice a štíty. Ordinace a prostory kliniky pravidelně dezinfikujeme (pro tento účel jsme pořídily speciální UV dezinfekční lampu - korona virus je vysoce termolabilní) a neustále pořádně větráme.

Po příchodu Vás pozveme do druhé čekárny VLEVO a budete požádáni, abyste si umyli ruce (alespoň po dobu 30 sekund) a použili dezinfekci. Naše asistentka Vám následně změří tělesnou teplotu (pokud naměříme nad 37, 5 °C budeme bohužel nuceni Vás poslat domů bez ošetření). Poté Vás požádáme o vyplnění formulářů COVID-19. Pokud alespoň na jednu otázku odpovíte ANO, musíme Vás taktéž poslat domů.

Pokud je všechno v pořádku přikročíme k samotnému ošetření, před každým ošetřením začínáme výplachem peroxidu vodíku, který výrazně snižuje počet patogenů.

Důležité: Pokud se necítíte dobře, nebo dokonce máte příznaky virového onemocnění (zvýšená tělesná teplota, rýma, kašel atd.) zrušte prosím návštěvu pokud možno včas (48 hod. před termínem). V případě akutního stavu nás prosím kontaktujte e-mailem (budeme Vás kontaktovat a pokusíme se situaci společně vyřešit). Pokud se jedná o velmi akutní stav, obraťte se prosím na Úrazovou nemocnici na Ponávce 6, Brno.

Telefon na úrazovou nemocnici: + 420 545 538 421

Přejeme všem sílu, pozitivitu a zdraví

Celý tým DUO SMILE Dental Care

Mohlo by Vás zajímat: